Nowości od Batiste już przetestowane! Marka po raz kolejny podbiła serca kobiet

Fryzury,
Poprzedni artykuł: Olga Kalicka już tak nie wygląda! Rezygnacja z długich blond włosów to... Następny artykuł: Iga Krefft zmieniła fryzurę! Tak krótkich włosów jeszcze nie miała
Dziewczyny z Klubu Recenzentki wypróbowały trzy nowe odsłony suchego szamponu Batiste. Czy są równie skuteczne, co ich pierwowzór?

Suchy szampon to jeden z tych kosmetyków, do wzrostu popularności którego na pewno przyczyniło się szybkie tempo życia. Jest nieoceniony, gdy zaśpimy do pracy lub prosto z biura spieszymy się na cocktail party, które wymaga od gości nie tylko stroju zgodnego z obowiązującym dress kodem, ale i odpowiedniej fryzury. Nawet jeżeli przed przyjęciem koktajlowym nie zdążymy pojechać do domu, to mając przy sobie suchy szampon, wciąż możemy wyglądać pięknie.

W suchy szampon warto zaopatrzyć się zwłaszcza latem, w czasie wakacji. Przydaje się podczas długich podróży, wyjazdów pod namiot czy festiwali muzycznych. W sytuacji, kiedy nie mamy dostępu do bieżącej wody lub do umycia włosów zniechęca nas perspektywa spędzenia kilku godzin w kolejce pod prysznic, zastosowanie tej kategorii kosmetyku okazuje się często najlepszym rozwiązaniem. W zaledwie kilka sekund pozwala na oczyszczenie włosów na sucho, bez konieczności użycia wody. Działa ekspresowo i sprawdza się w każdych warunkach.

Na rynku jest wiele marek mających w swojej ofercie suche szampony. Który z nich jest najlepszy? Według użytkowniczek Wizaz.pl szczególna uwaga należy się kultowemu już suchemu szamponowi Batiste. Produkt absorbuje sebum, odświeżając włosy, a jednocześnie nawilża i zwiększa ich objętość. Do tego pozostawia po sobie piękny zapach.

Niedawno marka Batiste wprowadziła do oferty trzy nowości: suche szampony 2 w 1 z niewidoczną formułą, które gwarantują odświeżenie i pielęgnację dostosowaną do różnych rodzajów włosów. Jak wypadły w teście?

Suchy szampon Batiste – wyniki testu

Aż 99% Wizażanek zgadza się ze stwierdzeniem, że kosmetyk błyskawicznie odświeża włosy.

96% Recenzentek przyznaje, że suchy szampon Batiste praktycznie nie pozostawia białych śladów na włosach.

Oprócz tego, niemal wszystkie dziewczyny biorące udział w teście, bo aż 99% z nich, uważają, że produkt ma ładny zapach.

Nie dziwi więc, że aż 99% użytkowniczek Wizaz.pl poleciłoby kosmetyk swoim bliskim.

Tyle samo Wizażanek po zakończeniu testu ponownie sięgnie po suchy szampon Batiste.

Recenzentki pokochały suchy szampon Batiste!

Każda z dziewczyn biorących udział w teście miała możliwość przetestowania trzech wariantów produktu.

Suchy szampon wzmacniający, przeznaczony do włosów zniszczonych, odpowiada aż 99% użytkowniczek Wizaz.pl

Suchy szampon nawilżający, dedykowany włosom suchym i normalnym, odpowiada aż 97% Wizażanek.

Nie inaczej jest w przypadku suchego szamponu o działaniu wygładzającym, który odpowiada aż 97% Recenzentek. Kosmetyk stworzono z myślą o włosach z tendencją do puszenia się oraz kręconych.

Wyniki zostały przygotowane na podstawie testu przeprowadzonego w serwisie wizaz.pl na grupie 139 kobiet w dniach 31.05.2019-21.06.2019 r.

artykuł powstał z udziałem marki Batiste

zdjęcia: mat. prasowe

Suche szampony Batiste w KWC:


Nasze propozycje