Poprzedni artykuł: Pielęgnacja włosów po zimie - najczęstsze problemy i rozwiązania Następny artykuł: Modne fryzury. Undercut w kobiecym wydaniu

Gorący temat: nawilżanie włosów!

Fryzury, , tagi: suszenie włosów, Philips, prostownica, suszarka do włosów, prostowanie włosów
Suszarka i prostownica to dla wielu z nas nieodłączne urządzenia do stylizacji. Problem w tym, że włosy nie przepadają za wysoką temperaturą. Jak to pogodzić? Wybrać produkty Philips MoistureProtect.

Suszarka. Nieodzowna po basenie czy saunie albo gdy myjesz głowę tuż przed wyjściem i nie masz czasu, żeby włosy wyschły naturalnie. Prostownica. W parę chwil potrafi uporać się z niesfornymi kosmykami, ujarzmi grzywkę albo wręcz totalnie odmieni Twój look. Wyobrażasz sobie bez nich życie? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi „nie”, musisz pamiętać, że to od wyboru odpowiedniego sprzętu zależy, czy Twoje włosy z czasem staną się zniszczone i przesuszone, czy nieustannie będą zachwycać zdrowym blaskiem. Urządzenia Philips MoistureProtect łączą najnowsze technologie z nowoczesnym designem tak, aby już samo suszenie czy prostowanie było elementem pielęgnacji.

Susz, ale nie wysuszaj!

Innowacyjna suszarka z tej linii za pomocą podczerwieni diagnozuje włosy, dzięki czemu czujnik MoistureProtect mierzy temperaturę włosów i automatycznie zmniejsza ją, gdy włosy są zbyt przegrzane, a następnie zatrzymuje nagrzewanie, kiedy włosy są suche. Dodatkowo funkcja kontroli temperatury ThermoProtect zapewnia optymalną, zalecaną przez ekspertów, temperaturę suszenia. Efekt? Doskonała ochrona przed przegrzewaniem, utrzymanie naturalnego poziomu nawilżenia i szybkie suszenie bez niszczenia włosów. Dodatkowo zwolenniczki chłodnego nadmuchu ucieszy przycisk Cool Shot, a wszystkie użytkowniczki suszarki fakt, że zapewnia ona pielęgnację jonową, co zapobiega elektryzowaniu się włosów i zamyka ich łuski, zapewniając włosom zdrowy blask.

Proste? To proste!

Prostownica MoistureProtect dobrze wie, że to właśnie utrzymanie naturalnego nawilżenia jest jednym z najtrudniejszych aspektów bezpiecznego prostowania włosów. Dlatego specjalny czujnik urządzenia diagnozuje włosy 30 razy na sekundę i automatycznie reguluje temperaturę ceramicznych płytek prostujących, aby dostosować ją do potrzeb i w ten sposób chronić włosy przed przegrzaniem. Co istotne, płytki te są ruchome i uginają się, gdy nacisk na włosy podczas prostowania jest zbyt duży, zatem nie trzeba obawiać się zbyt mocnego nacisku, a w efekcie złamania włosa. Prostownica zapewnia także pielęgnację jonową i posiada 3 cyfrowe ustawienia temperatury, które umożliwiają prostowanie w temperaturze najodpowiedniejszej dla Twojego typu włosów. Warto także wspomnieć o zaledwie 15-sekundowym czasie nagrzewania. Potem kilka pociągnięć i gotowe – proste, prawda?

Więcej szczegółów znajdziesz na www.philips.pl/pieknewlosy

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Nasze propozycje