Poprzedni artykuł: Koloryzacja 'milk tea hair' podbija... Azję! Europejki też ją pokochaj... Następny artykuł: Katarzyna Dąbrowska ścięła swoje piękne włosy! I zrobiła to w słusznym...

Marcelina Zawadzka w takiej samej fryzurze jak Małgorzata Rozenek. Która wygląda lepiej?

Obie gwiazdy zdecydowały się na ekstremalną zmianę fryzury. Jak prezentuje się Marcelina Zawadzka w nowych włosach i czy wygląda lepiej niż Małgosia Rozenek?

Niecodzienne stylizacje podczas muzycznych festiwali to teraz obowiązek wśród celebrytek. Prześcigają się w bardziej krzykliwych i modnych ubraniach odsłaniających ciało, scenicznym makijażu i… kolorowej stylizacji włosów.

Festiwalowe fryzury gwiazd - kolorowe warkocze

Kolorowe warkocze to ostatnio najgorętszy trend w festiwalowych fryzurach. Kilka miesięcy temu Małgosia Rozenek, szykując się na koncert Guns’n’Roses zdecydowała się na tę odważną fryzurę. Celebrytka, która do tej pory wierna była raczej klasycznym upięciom, wybrała się na występ z długimi do pasa, różowymi warkoczami. Wywołała wtedy dość spore kontrowersje - część fanów twierdziła, że w jej wieku nie przystoi nosić takich stylizacji.

Kryzys wieku średniego... - komentowali obserwatorzy

Na tegoroczny Open'er Festiwal Marcelina Zawadzka, była Miss Polski, znana z prowadzenia programu 'Pytanie na śniadanie' zdecydowała się na do złudzenia podobną fryzurę. Również wplotła w swoje blond włosy, długie różowe pasma. Spójrzcie sami. Obie panie prezentują się bardzo podobnie- mają także zbliżone makijaże- aż ciężko je rozróżnić. 

Źródło: Instagram 

Nie tylko my dostrzegliśmy podobieństwo prezenterek. 

Nie róbcie porównań, daleko pani Rozenek do Marceliny - pisze jeden z obserwatorów.

Czy to możliwe, że Marcelinę zainspirowała starsza koleżanka i postanowiła odtworzyć dawną stylizację Rozenek? Także uważacie, że w kolorowych warkoczach prezentuje się lepiej niż Małgosia?

Zobacz także: "Light Rainbow" - modna koloryzacja na lato

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Nasze propozycje