Poprzedni artykuł: Fryzura, którą robiłaś mając "bad hair day" będzie hitem najbliższych... Następny artykuł: Co za wpadki! Tak fatalnych fryzur jeszcze nie widziałyśmy...

Ma dziwny kształt, dziwny kolor, ale to, co potrafi zrobić z włosami jest naprawdę fenomenalne!

Fryzury, , tagi: loki, fale na włosach
Takiej lokówki jeszcze nie widziałyśmy! I mimo że jej używanie z pozoru może wydawać się trudne, to tak naprawdę jest o wiele prostsze i mniej szkodliwe dla naszych włosów. Dlaczego?

Na Instagramie pojawiają się zdjęcia oraz filmiki, na których blogerki pokazują, jak działa lokówka włoskiej marki Gamma Piu. Jej trzonek ma na całej długości kilka grubych kulek, dzięki którym powstają duże, o wiele bardziej trwałe i zdefiniowane loki. Wystarczy umieścić pomiędzy nimi cienkie pasma, aby uzyskać pożądany efekt.

Morskie fale stworzymy natomiast, jeżeli niedbale nawiniemy nieco grubsze pasma na lokówkę. Wystarczy je później utrwalić kosmetykiem stylizującym. Warto go wgniatać we włosy, bo wtedy fryzura nabierze ciekawej struktury i będzie się po prostu dłużej trzymać. Samo urządzenie rozgrzewa się do 200 stopni Celsjusza. Mimo powłoki chroniącej włosy warto zabezpieczyć je wcześniej specjalnym preparatem, chroniącym przed wysoką temperaturą. Dzięki temu unikniesz uszkodzeń i nie zniszczysz szybko włosów.

Zobacz także:Zobacz, jak fryzjerzy ratują naprawdę zniszczone włosy! Te metamorfozy są niesamowite

Jest niestety tylko jeden minus używania tej bąbelkowej lokówki… Piękne fale i loki uda nam się nią wyczarować wyłącznie na długich oraz półdługich włosach. Na krótkich niestety istnieje prawdopodobieństwo poparzenia skóry rąk. To dlatego, że dwa wymienne trzonki lokówki są o wiele grubsze niż zwykle.

Iron buble można zakupić na stronie producenta – Gamma Piu lub na serwisach internetowych typu eBay, Amazon czy Aliexpress. Trzeba się jednak liczyć z tym, że urządzenie może nie być tym właściwym… Podróbki są niestety łudząco podobno do oryginału i nietrudno o pomyłkę. Cena waha się od 150 zł do 300 zł.

Zdjęcie główne: Pinterest

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 marca 2019, 16:37

Zobacz także

Nasze propozycje