Poprzedni artykuł: To koniec ery wielkich koków i ciężkich upięć! Podczas Oscarów 2017 kr... Następny artykuł: Ewa Chodakowska jak... Beyonce! Nie uwierzycie, jaką teraz ma fryzurę

Już nie opaski i nie spinki. Teraz we włosach będziemy nosić...

Fryzury, , tagi: trendy 2017
Są to szaliki, chusty, apaszki, bandamki, czyli wszystko to, czym można przewiązać głowę lub zastąpić zwykłą gumkę do włosów. A to wszystko przez dom mody Gucci.

Historia trendu wiązania włosów chustami narodziła się dość niewinnie, bo ze współpracy rysowniczki Jayde Fish i Allesandro Michele, czyli projektanta domu mody Gucci. Zainspirowany rysunkami Fish zaproponował jej współpracę, która zaowocowała powstaniem nowej kolekcji ubrań. Na bomberkach, płaszczach i spódnicach pojawiły się motywy kwiatów, ptaków oraz innych dość folklorystycznych wzorów.

Zdjęcia: PIXELFORMULA/SIPA/EAST NEWS; Giannoni/WWD/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Ale nie tylko talent Michele został wyeksponowany. Kobieta uwielbia nosić chusty na włosach. Ten motyw również został wykorzystany. Fryzury modelek na wybiegu to zdecydowanie ukłon w stronę Jayde, która jeszcze do niedawna była przecież zwykłą artystką, a przypadkiem stała się muzą znanego projektanta. 

Zdjęcia: PIXELFORMULA/SIPA/EAST NEWS

Chusta jak widać można nosić w dość różnorodny sposób. Delikatne materiały czy cienkie wstążki warto wplatać w warkocza lub związywać nimi kucyka. Nieco szersze, jak aksamitne szaliki, warto przełożyć od tyłu i związać tuż nad czołem w kokardę. 
To idealny trend na wiosnę, fryzura z chustą wygląda bardzo dziewczęco. Nie jesteś przekonana? Zabacz naszą galerię pełną inspiracji!

Zdjęcie główne: Pinterest

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 stycznia 2019, 23:31

Zobacz także

Nasze propozycje