Poprzedni artykuł: Większa objętość i włosy świetnie odbite od nasady! Musicie wypróbować... Następny artykuł: Jennifer Lopez już tak nie wygląda! Gwiazda ścięła włosy i... jest jes...

Denerwują cię odstające włoski? Sięgnij po... odkurzacz

Fryzury, , tagi: zniszczone włosy
Z daleka to urządzenie wygląda jak golarka do ubrań, ale mimo że ma podobne działanie, służy do czegoś zupełnie innego.

Otóż za jednym pociągnięciem możemy pozbyć się rozdwojonych końcówek. Myślisz, że to niemożliwe? Cały proces przypomina odkurzanie włosów, z tym że wcale nie wymaga ani wizyty w salonie fryzjerskim, ani użycia nożyczek. Tym razem wystarczy tylko Split-ender i kawałek wolnego miejsca w mieszkaniu.

Aby uzyskać efekt gładkich włosów, wystarczy wydzielić w miarę cienkie pasma, a następnie powoli przesuwać po nim urządzenie. Ruch powinien być taki sam, jak podczas prostowania włosów. Split-ender posiada wbudowany pojemnik, do którego natychmiast wpadają przycięte końcówki. Średnio są to kosmyki długości około trzech milimetrów. A o oznacza, że wszystkie zniszczone i odstające fragmenty fryzury zostaną skutecznie złagodzone i wtopią się w pozostałą część włosów.

Zobacz także: Ten prosty trik sprawi, że włosy będą gęstsze i zaczną szybciej rosnąć

Efekt? Widoczny gołym okiem :).

Używanie tego urządzenia ma sens tylko wtedy, kiedy nie chcesz podcinać końcówek, a jedynie pozbyć się tych najbardziej zniszczonych włosków.

Cena oryginalnego urządzenia do około 140 dolarów wzwyż, czyli średnio 550 zł i więcej. Polskie sklepy internetowe oferują jednak odpowiedniki, które są dostępne już za około 70 zł.

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 kwietnia 2019, 18:39

Zobacz także

Nasze propozycje