Poprzedni artykuł: Innéov Densilogy Men - wypadanie włosów zatrzymane Następny artykuł: Warkocz wokół głowy - najładniejsze fryzury z pokazów!

Zwiększ gęstość włosów z Pantene Pro-V Gęste i Mocne

Nowa linia Pantene Gęste i Mocne, zawierająca zestaw niezbędnych do odżywienia włosów witamin oraz system ochrony z keratyną, pomaga zapewnić cienkim i słabym włosom długotrwałą gęstość i objętość oraz zdrowy wygląd.
szampony Pantene

Naukowcy Pantene, chcąc stworzyć kosmetyki wzmacniające cienkie i słabe włosy wykorzystali powyższą wiedzę i wzbogacili nową linię Pantene Gęste i Mocne o zestaw niezbędnych do odżywienia włosów witamin z grupy B, w tym witaminę B5, a także pierwszy raz w historii marki – o witaminę B7, obecną w Błyskawicznie Zwiększającej Gęstość Odżywce w Spray’u. Zawiera ona zestaw zrównoważonych składników do pielęgnacji i stylizacji, pomagającą nadać włosom grubość, wytrzymałość oraz zadbać o ich prawidłową ochronę. Witamina B7 dba o wzmocnienie włosów, by ułatwić ich codzienną stylizację, a Pantenol – o odpowiedni poziom ich nawilżenia. Lekkie polimery pomagają natomiast unosić włosy od nasady aż po same końce, pozostawiając fryzurę lekką i odżywioną, bez obciążenia aż przez 24 godziny. Nowa receptura, zawarta w kosmetykach linii Gęste i Mocne, działa wzdłuż włókna włosa, a zaawansowany system ochrony z keratyną, który stanowi mieszankę aktywnych składników chroniących podstawowy budulec włosa–keratynę, pomagachronić jeprzed szkodliwym działaniem promieni UV, starzeniem się oraz skutkami codziennych intensywnych zabiegów stylizacyjnych.

Kolekcja PANTENE GĘSTE I MOCNE z technologią chroniącą keratynę, pomaga nadać cienkim i słabym włosom objętość i siłę przeciwko uszkodzeniom spowodowanym stylizacją oraz zdrowy wygląd i blask od nasady aż po same końce.

W skład linii wchodzą:

  • Pantene Szampon Gęste i Mocne - cena 11,99zł/250ml, 15,99zł/400ml
  • Pantene Odżywka Gęste i Mocne cena 11,99zł/200ml, 15,99zł/360ml
  • Pantene Intensywna Maska Wzmacniająca Gęste i Mocne - cena 21,99zł/200ml
  • Pantene Błyskawicznie Zwiększająca Gęstość Odżywka w Sprayu Gęste i Mocne - cena 16,99zł/150ml
zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 lutego 2020, 13:58

Nasze propozycje