Poprzedni artykuł: Tylko spójrzcie na zjawiskowe marble hair! Nie możemy przestać się nim... Następny artykuł: Bardzo puszą ci się włosy? Te triki pomogą zamienić je w piękne loki

Anna Mucha przestała farbować włosy? Gwiazda teraz z dumą nosi siwe pasemka!

Fryzury,
,
, tagi: fryzury gwiazd, Anna Mucha, Siwe włosy
Polskie gwiazdy coraz chętniej rezygnują z tuszowania siwych włosów. Czy to oznacza, że farbowanie włosów powoli przestaje być... modne?

Anna Mucha ma siwe włosy? Wszystko wskazuje na to, że gwiazda śladem Kingi Rusin zrezygnowała w ogóle z farbowania włosów. W miniony weekend aktorka gościła w programie "Pytanie na śniadanie", a na zdjęciach, które zrobiono jej przed wejściem do studia łatwo możemy dostrzec siwe pasemko i pojedyncze siwe włosy. Ciągła konieczność farbowania odrastających włosów to irytujący obowiązek dla wielu kobiet, nic więc dziwnego, że coraz więcej z nas szuka sposobu, by z niego zrezygnować. Czasami sięgamy po spraye lub kredki tuszujące włosy, a czasem śladem Anny Muchy z dumą eksponujemy siwe pasma i nie ma w tym nic złego!

Siwe pasemka Anny Muchy

Siwe włosy to gorący trend w koloryzacji ostatnich lat. Dotąd jednak modne było farbowanie włosów w całości na siwo. W ostatnim czasie coraz więcej gwiazd decyduje się na rezygnację z ukrywania odrastających siwych włosów, szczególnie jeśli mówimy tylko o pojedynczych pasmach. Na taki krok zdecydowała się Kinga Rusin, a teraz jej śladem najwidoczniej poszła Anna Mucha. Jej siwe pasemko nie wydaje być się efektem farby, a po prostu naturalną zmianą koloru włosów. Cieszy nas, że siwy odrost coraz częściej traktowany jest jako coś normalnego, a nie powód do kompleksów. Czy odważyłybyście się na rezygnację z farbowania włosów śladem Anny Muchy? 

Zobacz także: Tęczowe włosy to nie twoja bajka? Teraz internet podbijają charcoal hair i wcale nie są czarne

Siwe włosy nie są dla ciebie? Wypróbuj preparaty tuszujące odrost:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 marca 2019, 16:43

Zobacz także

Nasze propozycje