Poprzedni artykuł: To najmodniejsza fryzura ślubna na świecie! Naprawdę jest taka piękna? Następny artykuł: Masz problem z siwymi włosami? Wiemy, jak zamaskować je raz, a dobrze!

Conchita Wurst jest nie do poznania. Ścięła włosy i przefarbowała je na blond

Jej znakiem rozpoznawczym była kruczoczarna broda i długie włosy, ale Conchita Wurst zdecydowała się na radykalną metamorfozę. Jest lepiej?

Conchita Wurst (tak naprawdę Thomas Neuwirth) w mediach zadebiutowała cztery lata temu na konkursie Eurowizji, który wygrała w cuglach. Od tamtego czasu piosenkarka nie daje o sobie zapomnieć i co jakiś czas funduje sobie metamorfozę. Tym razem mowa o wyjątkowo radykalnej przemianie. Już kilka miesięcy temu Thomas mówił o tym, że zamierza zmienić wizerunek, ale prawdopodobnie nikt nie spodziewał się, że mowa tu o tak drastycznym kroku.

Z tym wizerunkiem osiągnąłem wszystko, co chciałem. Teraz muszę uśmiercić Conchitę - mówił w jednym z wywiadów Thomas.

Zobacz także: Conchita Wurst na przestrzeni lat - jak zmieniała się gwiazda Eurowizji?

Nowa fryzura Conchity Wurst

Nowy wizerunek Conchity Wurst zupełnie odbiega od poprzedniego. Nadal pozostaje "kobietą z brodą", ale tym razem w wersji blond. Thomas zdecydował się ponadto na odważną zmianę fryzurę - pożegnał długie pasma i zamienił je na krótkie cięcie w odcieniu platynowego blondu.

Jak podoba wam się nowy wizerunek Conchity Wurst? Zmiana na plus?

Zobacz także: Conchita Wurst ponownie w stylizacji polskiej marki!

Zdjęcia: EAST NEWS, ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 marca 2019, 20:01

Zobacz także

Nasze propozycje