Poprzedni artykuł: Mydło dziegciowe na łupież - jak brązowe cudo działa na skórę głowy? Następny artykuł: Nowe maski do włosów Eveline Food for Hair w Lidlu

Doda na kwarantannie sama obcięła sobie grzywkę. Jak wygląda?

Fryzury, , tagi: fryzury gwiazd, Doda, grzywka
Doda pochwaliła się nowym cięciem włosów, za które odpowiada... ona sama. Jak teraz wygląda piosenkarka?

Ze względu na ogłoszenie stanu epidemii oraz zakaz przemieszczania się, wszyscy zmuszeni jesteśmy zadbać o siebie w domu. Z pewnością jeszcze przez długi czas nie będziemy mogli skorzystać z usług kosmetyczek czy fryzjerów, dlatego czynności takie jak zmiana fryzury musimy wykonać samodzielnie. W takiej samej sytuacji są gwiazdy, które w mediach społecznościowych relacjonują, jak radzą sobie z dbaniem o urodę. Paulina Sykut-Jeżyna pokazywała ostatnio samodzielne farbowanie włosów, a Doda pochwaliła się zdjęciem z grzywką, którą podcięła... sama. 

Doda sama obcięła sobie włosy na kwarantannie

Doda zdjęcie w grzywce opublikowała na swoich InstaStory. Chyba nie była zachwycona efektem końcowym swoim popisem zdolności fryzjerskich, bo dość chłodno wypowiedziała się o nowej fryzurze. 

"Obcięłam sobie sama grzywkę..Dobrze, że nie mogę wychodzić z domu" - napisała piosenkarka.
doda obcięła sobie włosy

Nie wiemy, dlaczego Doda uważa swoją nową fryzurę za nie do końca udaną, bo naszym zdaniem wygląda bardzo korzystnie. Grzywka jest obcięta równo, a gwieździe bardzo w niej do twarzy. Wszystko wskazuje na to, ze Doda wcale nie potrzebuje usług stylisty fryzur. ;)

Zobacz także: Meghan Markle mówi o kornawirusie. Internauci: "jesteś kompletnym żartem"

Zdjęcie główne: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

30 marca 2020, 22:10

Nasze propozycje