Poprzedni artykuł: Anna Lewandowska używa maski do włosów za mniej niż 5 zł! Następny artykuł: Włosy zniszczone od suszarki? Nigdy więcej! O tym rozwiązaniu mówi już...

Wraca nieco zapomniane cięcie. Uwaga, jest bardzo sexy!

Fryzury, , tagi: krótkie fryzury, krótkie włosy
Krótkie czy długie? Jakie włosy będą modne jesienią 2018? Wystarczy spojrzeć na nową fryzurę Emilii Clarke.

Jesienno-zimowe trendy są pełne sprzeczności. Najlepiej widać to na przykładzie włosów. Modne są zarówno bardzo długie, jak i bardzo krótkie włosy. Doskonale widać to na przykładzie gwiazd. W Polsce Natasza Urbańska i Małgorzata Rozenek-Majdan zdecydowały się mocno przedłużyć włosy (za co ta ostatnia zapłaciła ponad 30 tysięcy złotych!).

Za granicą natomiast z nożyczkami zaszalała Emilia Clarke, zwana również Matką Smoków. Teraz ma naprawdę bardzo króciutkie włoski!

Modne pixie cut na jesień 2018

Emilia Clarke wyznała, że zawsze chciała mieć krótkie włosy w stylu pixie. A po ostatnich przejściach z perukami i doczepami, była wręcz zmuszona obciąć pasma. Skróciła je do połowy szyi, ale zdaje się, że to nie zaspokoiło jej apetytu na zmiany i zaliczyła jeszcze bardziej drastyczne cięcie. Teraz ma je mocno skrócone po bokach i nieco dłuższe na górze.

Mimo że Emilia bardzo długo się wahała i zastanawiała, czy będzie dobrze wyglądać w tak krótkiej fryzurze, ciekawość ostatecznie zwyciężyła. Przecież zawsze może sobie przedłużyć włosy naturalnymi doczepkami albo jeszcze raz zamienić się w Daenerys Targaryen.

Cholernie kocham długie włosy, ale zawsze marzę o tym, żeby je obciąć i mieć pixie. Nie wiem, czy moja twarz wyglądałaby korzystnie - powiedziała w rozmowie Harper's Bazaar Emilia jeszcze przed metamorfozą.

Pixie cut na wybiegu

Na wybiegach królowały dwie wersje pixie. Pierwsza to ta z zaczesanymi gładko włosami do tyłu, a druga to zdecydowana objętość i grzywka na bok oraz wygolone boki. Pierwszy look można osiągnąć, nakładając na włosy dość sporą ilość żelu i zaczesując je grzebieniem do tyłu. Wystarczy delikatnie utrwalić ciepłym powietrzem suszarki i efekt gotowy. 

Druga opcja wymaga już pracy z okrągła szczotką i suszarką. Przyda się również mocny lakier, który utrwali całość.

Zdjęcie: AFP/EAST NEWS; Rodin Banica/WWD/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Zdjęcie główne: Instagram.com

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 marca 2019, 15:03

Zobacz także

Nasze propozycje