Poprzedni artykuł: Platynowy blond – najgorętszy trend we fryzurach na jesień-zimę 2014/1... Następny artykuł: Przegląd kosmetyków przyspieszających suszenie włosów

head&shoulders Thick&Strong – włosy gęste i mocne

Najwyższy czas, aby i Twoje włosy przyciągały spojrzenia innych! head&shoulders przedstawia nową linię head&shoulders Thick&Strong – włosy gęste i mocne, która pomoże zrealizować marzenia!

Produkt, który w natychmiastowy sposób spełni oczekiwania kobiet pragnących gęstszych i mocniejszych włosów, jak i tych poszukujących długotrwałego rozwiązania dla włosów cienkich, to innowacyjny tonik nadający supergęstość head&shoulders Thick&Strong – włosy gęste i mocne. Wzmacnia on włókna włosa, dzięki czemu stają się one bardziej odporne i mniej podatne na uszkodzenia.

head&shoulders Thick&Strong

Produkt zawiera zaawansowany kompleks Triple Active, który daje natychmiastowy efekt zwiększonej objętości włosów i sprawia, że są bardziej odporne. Formuła produktu opiera się na połączeniu dwóch witamin: B5, znanej z właściwości łagodzących i nawilżających oraz B3, wspierającej funkcje ochronne skóry. Tonik wzmacnia każde włókno włosa od wewnątrz oraz chroni skórę głowy przed czynnikami zewnętrznymi, które są częstą przyczyną podrażnień. Podwójne działanie, zarówno na skórę głowy, jak i na włosy, ma na celu ich ochronę, wzmocnienie i zapobieganie nawrotom problemu.

Tonik nadający supergęstość jest jednym z trzech produktów z nowej kolekcji head&shoulders Thick&Strong – włosy gęste i mocne. W skład linii wchodzą również szampon przeciwłupieżowy oraz szampon przeciwłupieżowy z odżywką, które wzmacniają i poprawiają kondycję włosów oraz skóry głowy. Produkty zawierają także unikatową technologię head&shoulders, dzięki której włosy są do 100% wolne od łupieżu.

Nowa kolekcja head&shoulders Thick&Strong ma za zadanie:

1. Chronić włosy poprzez wyeliminowanie ze skóry głowy i włosów szkodliwych czynników, takich jak łupież.

2. Poprawić ich kondycję, poprzez efekt wzmocnienia włókien włosów natychmiast po umyciu.

3. Zapobiec wypadaniu włosów poprzez wzmacnianie bariery ochronnej skóry głowy oraz włókien włosów.

Regularne stosowanie szamponu lub szamponu z odżywką, a następnie toniku nadającego supergęstość z linii head&shoulders Thick&Strong – włosy gęste i mocne pozwala uzyskać mocne i gęste włosy, które przyciągną spojrzenia innych!

Ceny:

Tonik head&shoulders Thick & Strong - 24,99zł/125ml

Szampon z odżywka head&shoulders Thick & Strong - 9,99zł/200ml

Szampon head&shoulders Thick & Strong - 9,99zł/200ml

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

4 lipca 2020, 19:55

Nasze propozycje