Poprzedni artykuł: Wreszcie coś dla brunetek! Na te kosmetyki do włosów czeka w kolejce j... Następny artykuł: Ulubione kosmetyki do włosów Kim Kardashian wreszcie trafiły do Polski...

Joanna Kulig na Złotych Globach przyćmiła amerykańskie gwiazdy, ale nie obyło się bez wpadki

Fryzury, , tagi: złote globy, joanna kulig
Joanna Kulig pojawiła się na after party Złotych Globów u boku największych gwiazd Hollywood. Wyglądała zjawiskowo, choć naszą uwagę przyciągnął jeden szczegół... Wpadka?

W ciągu zaledwie kilku miesięcy Joanna Kulig stała się najbardziej rozpoznawalną Polką w Ameryce, przebijając nawet Joannę Krupę, gwiazdę "The Real Housewives of Miami". W przypadku modelki rozgłos przyniosły telewizyjne ekscesy, u Kulig chodzi o coś więcej - o wybitną kreację aktorską w "Zimnej wojnie". Film Pawlikowskiego jest typowany jako mocny kandydat do Oscara za najlepszy film nieanglojęzyczny. Niestety na Złotych Globach nie doczekał się nawet nominacji. Dlatego Joanna Kulig nie była obecna na głównej gali, tylko na after party.

Joanna Kulig na Złotych Globach 2019

Mimo pominięcia polskiego filmu na Złotych Globach, Joanna Kulig potraktowała wielkie wyjście bardzo poważnie. Media na całym świecie zachwyciła jej kreacja od Caroliny Herrery. Wyszywana cekinowymi kwiatkami suknia była jednocześnie strojna i bezpretensjonalna, a przy okazji pięknie podkreślała brzuszek aktorki. Macierzyństwo zbiegło się z najlepszym okresem w karierze Kulig, a jej wysmakowane ciążowe sesje zdjęciowe zdobiły łamy "W Magazine" i "The Wrap".

Stylizację aktorki uzupełniały efektowne kolczyki, dość subtelny makijaż z akcentem na oko oraz upięcie w często wybieranym przez Joannę stylu retro. Gdzie więc tytułowa wpadka?

Fryzura Joanny Kulig - wpadka?

Jeśli przyjrzycie się uważnie, zauważycie, że z kokiem aktorki jest coś nie tak. Na podtapirowanych pasmach wyraźnie widać szarą poświatę. I nie jest to zamierzona gra kolorem, jak w przypadku kontrowersyjnej fryzury Lady Gagi ze Złotych Globów. Wygląda na to, że objętość próbowano tu uzyskać za pomocą suchego szamponu, który został nałożony w nadmiarze i niewyczesany.

Joanna Kulig Złote Globy 2019

Szare pasma mogłyby być także siwizną, ale wtedy pojawiałyby się również na skroniach aktorki, a nie tylko na podniesionym fragmencie upięcia.

To drobna wpadka, ale zaskakuje, biorąc pod uwagę, że Joannę czesze Andy Lecompte, który współpracuje m. in. z Madonną i Penelope Cruz. Naszym zdaniem aktorka więcej zyskała na współpracy ze stylistą Jeanannem Williamsem, dzięki któremu jej looki są konsekwentne i sprytnie nawiązują do klimatu osadzonej w latach 50. i 60. "Zimnej wojny".

Zdjęcia: East News

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 kwietnia 2019, 04:20

Zobacz także

Nasze propozycje