Poprzedni artykuł: Najmodniejsza koloryzacja dla brunetek? Teraz to "winter berry". Nawet... Następny artykuł: "Efekt profesjonalny, jak po wyjściu od fryzjera" - tak działa szampon...

Wpadka? Nie, piękna królowa Hiszpanii nie wstydzi się eksponować siwych włosów

Coraz więcej gwiazd rezygnuje z farbowania włosów, a wszystko wskazuje na to, że przyłączyć się do nich postanowiła nawet... królowa Hiszpanii. Jak teraz wygląda?

W polskich mediach co rusz słyszymy o tym, co dzieje się na brytyjskim dworze królewskim, ale rzadko kiedy mówi się o członkach pozostałych rodzin królewskich Europy. Przykład? Hiszpańska królowa Letizia. Królowapowszechnie uznawana jest za jedną z najpiękniejszych kobiet na tronie oraz ikonę stylu. Letizia Ortiz Rocasolano zawsze wygląda bezbłędnie i co ciekawe - często nosi sieciówki, na czele z Zarą. Tym razem nie będziemy rozpisywać się o jej stylizacjach, ale o pewnej zmianie w jej wyglądzie - otóż Letizia ostatnio coraz częściej widywana jest z siwymi pasemkami. Czyżby przestała farbować włosy?

Siwe włosy królowej Hiszpanii

Królowa Letizia w ciągu ostatnich lat decydowała się na różne kolory włosów - była blondynką, wybierała koloryzację w odcieniu bronde, a ostatnio powróciła do ciemnego koloru. Co ciekawe, na jej najnowszych zdjęciach bez trudu możemy dostrzec dość dużą liczbę siwych włosów. Wszystko wskazuje na to, że królowa postanowiła wrócić do natury i siwych kosmyków nie maskuje nawet przy pomocy sprayu koloryzującego. Decyzja w pełni zrozumiała i bardzo logiczna - królowa unika niszczenia włosów, a siwe kosmyki widoczne są tylko z bliska.

Królowa Hiszpanii nie jest pierwszą osobą publiczną, która pokazała siwe włosy. Zobaczymy je m.in. u Kingi Rusin, która przyznała, że nigdy ich jeszcze nie farbowała, a także u Anny Muchy czy wielu zagranicznych gwiazd - Katie Holmes, Jennifer Aniston, a swego czasu nawet u Kate Middleton.

Co myślicie o rezygnacji z farbowania włosów? Cieszy nas, że siwe włosy coraz rzadziej traktowane są jak defekt w wyglądzie.

Zobacz także: Nie tylko twoja skóra się starzeje. Włosy również. Co nas powinno zaniepokoić?

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 kwietnia 2019, 09:01

Zobacz także

Nasze propozycje