Poprzedni artykuł: Propozycje z katalogu KWC: szampony głęboko oczyszczające Następny artykuł: Większa objętość i nawilżenie włosów krok po kroku z Dove Oxygen & Moi...

Dove Oxygen & Moisture - nawilżenie + więcej objętości

Fryzury, , tagi: Dove, Odżywka do włosów, szampon do włosów, cienkie włosy
Cienkie, delikatne włosy często są pozbawione witalności, ku rozpaczy ich właścicielek. Linia Dove Oxygen & Moisture sprawi, że odzyskają blask i objętość!

Gęsta, pełna objętości fryzura to marzenie każdej kobiety – jednak nie każda z nas została obdarzona przez naturę grubymi włosami. Posiadaczki cienkich, delikatnych pasm często narzekają na niewystarczającą objętość i, nierzadko, zwiększoną łamliwość włosów. Boją się jednak odpowiednio je nawilżać, by zapobiec ich łamliwości, ponieważ martwią się, że to za bardzo obciąży ich włosy i jeszcze bardziej stracą one na objętości. Zamknięte koło? Otóż nie! Naprzeciw ich potrzebom wychodzą produkty z linii Dove Oxygen & Moisture.

Linia Dove Oxygen & Moisture została opracowana z myślą o pielęgnacji włosów cienkich i delikatnych, którym brakuje objętości. To pierwsza linia nawilżających kosmetyków do włosów ze składnikami pielęgnującymi i unikalną technologią Oxyfusion – lekkie składniki pielęgnujące połączono atomami tlenu, dzięki czemu nie osadzają się one na powierzchni włosa. Efekt? Cienkie włosy są nawilżone po same końce, sprężyste i zyskują do 95% więcej objętości*.

W skład linii wchodzą:

  • Szampon Oxygen & Moisture
  • Odżywka Oxygen & Moisture
  • Lekki suflet do włosów Oxygen & Moisture
  • Spray unoszący włosy u nasady Oxygen & Moisture

*Świeżo umyte włosy szamponem Dove Oxygen & Moisture w porównaniu do włosów przetłuszczonych

materiał sponsorowany

zdjęcia: Fotolia, materiały PR

Zobacz także

Nasze propozycje