Poprzedni artykuł: Honorata Skarbek zmieniła fryzurę! Uwaga fanów skupiła się jednak na j... Następny artykuł: Książę William ostatnio łysieje w ekstremalnie szybkim tempie. Jeszcze...

Marina ma teraz BLOND włosy. W nowej fryzurze można pomylić ją z... Maffashion

Marina Łuczenko-Szczęsna zdecydowała się mocno zaszaleć z wizerunkiem. Piosenkarka opublikowała zdjęcie w... blond włosach.

Jeden z największych znaków rozpoznawczych Mariny Łuczenko-Szcześnej są pewnością długie fale w brązowym kolorze. Piosenkarka właściwie nigdy nie eksperymentowała z fryzurą - czasami jedynie decydowała się na delikatne rozjaśnienie końcówek. Marina przywiązana jest także do długości włosów - od lat sięgają za ramiona, a piosenkarka ścina co miesiąc tylko końcówki. Co ciekawe - robi to tylko w pełnię księżyca, co ma sprawiać, że pasma rosną szybciej i są zdrowsze.

Po wielu latach noszenia tej samej fryzury, Marina w końcu zdecydowała się delikatnie zaszaleć z wizerunkiem. Nie tylko zmieniła kolor, ale także długość włosów!

Marina Łuczenko-Szczęsna w blond włosach

Marina Łuczenko-Szczęsna na swoim Instagramie w ostatnim czasie promuje swój nowy singiel - "News". Na jednym ze zdjęć zapowiadających piosenkę możemy zobaczyć ją w zupełnie nowej odsłonie - Marina pozuje na nim w krótkich włosach w kolorze blond. To duża zmiana, ale trzeba przyznać, że piosenkarka jak zawsze wygląda pięknie. Na ten moment nie wiemy czy to peruka założona na potrzeby teledysku, a może trwała zmiana. 

Nowe włosy Mariny wzbudziły właściwie tylko pozytywne komentarze. Wielu fanów piosenkarki porównywało ją do... Maffashion. 

Myślałam, że to Maffashion - napisała jedna z obserwatorek. 

Ładnemu we wszystkim ładnie - czytamy wśród komentarzy. 

Tobie w każdym kolorze włosów dobrze - stwierdziła jedna z fanek.

A Co Wy sądzicie o Marinie w blond włosach? Naszym zdaniem zarówno w blondzie, jak i ciemnych włosach wygląda prześlicznie!

Zobacz także: Marina Łuczenko-Szczęsna zdradziła, jak wygląda jej dieta!

Zdjęcie główne: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

7 grudnia 2019, 11:10

Nasze propozycje