Poprzedni artykuł: Ten kosmetyk działa jak... błyszczyk do włosów! Takiego blasku jeszcze... Następny artykuł: "Glass hair" najmodniejszą fryzurą tego lata! Wyszczupla twarz, a lans...

Tak Marta Manowska wyglądała, zanim stała się sławna. Nie zawsze była blondynką...

Dziś blond pasma to znak rozpoznawczy, ale Marta Manowska nie zawsze tak wyglądała. Kiedyś jej włosy były... rude!

Marta Manowska masową popularność zyskała dzięki prowadzeniu programu "Rolnik szuka żony", który doczekał się aż czterech edycji, a niebawem na ekrany trafi kolejna. Przez cztery ostatnie lata na ekranach telewizorów widzieliśmy uśmiechniętą blondynkę, ale... Marta Manowska kiedyś wyglądała zupełnie inaczej.

Manowska zaczęła prowadzić program "Rolnik szuka żony" w wieku 30 lat, ale wcześniej już pracowała przy produkcji innych programów telewizyjnych. Próbowała także swoich sił jako aktorka.

Marta Manowska z rudymi włosami

Marta Manowska na swoim Instagramie często dzieli się zdjęciami z przeszłości. Widzimy na nich, że nie zawsze była wierna blond pasmom. Marta nosiła rude włosy i często eksperymentowała z ich długością oraz rodzajem grzywki.

Za każdym razem, kiedy Marta dzieli się w mediach społecznościowych zdjęciami z dawnych lat fani utwierdzają ją w przekonaniu, że dziś wygląda zdecydowanie lepiej, a blond to zdecydowanie jej kolor.

Blond to jednak Pani kolor. W rudym wygląda Pani jakoś poważniej - uważa jedna z fanek Marty. 

Postarza, tylko blond, żaden inny kolor - czytamy w komentarzach.

A co wy sądzicie o wizerunku Marty Manowskiej? Wolicie ją w blondzie, a może w ognistym rudym?

Zobacz także: Marta Manowska pokazała się bez makijażu. Poznalibyście ją?

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 czerwca 2019, 02:39

Nasze propozycje