Poprzedni artykuł: Uczestniczka "Top Model" załamana efektami swojej metamorfozy! Naprawd... Następny artykuł: Po dirty blond przychodzi czas na koloryzację dirty brunette

Martyna Wojciechowska opublikowała zdjęcie w krótkich włosach. To nie jest zmiana na lepsze

Najnowsza metamorfoza Martyny Wojciechowskiej nie przypadła go gustu jej fanom. Większość z nich ma nadzieję, że dziennikarka ma na sobie perukę.

Jeden ze znaków rozpoznawczych Martyny Wojciechowskiej to jej przepiękne blond włosy. Dziennikarka i podróżniczka od lat nosi taką samą fryzurę - długie włosy ułożone w naturalne fale. Zarówno jasny blond, jak i długość włosów idealnie podkreślały urodę Martyny, a nawet można zaryzykować, że optycznie ją odmładzały. Możliwe, że dziennikarka na kilka dni przed swoimi 45 urodzinami postanowiła całkowicie zmienić wygląd.

Martyna Wojciechowska w krótkich włosach

Wszyscy fani podróżniczki z pewnością byli bardzo zaskoczeni jej najnowszym zdjęciem na Instagramie. Wszystko dlatego, że Martyna opublikowała selfie... w króciutkich włosach i krótko podpisała je słowami "Ostre cięcie". Choć fryzura pixie jest obecnie bardzo modna, niestety trzeba przyznać, że Martyna nie wygląda w niej najlepiej. Zauważyli to także fani, którzy nie byli zadowoleni z jej metamorfozy i wyrażali niedowierzanie w komentarzach.

Mam nadzieję, że to żart - napisała jedna z obserwatorek.

Oby to była peruka - czytamy w komentarzach.

Nie wierzę. To jakaś prowokacja - nie dowierzała jedna z fanek.

Zobacz także: Tak Martyna Wojciechowska wyglądała w pierwszej klasie podstawówki. Urocze zdjęcie!

Wydaje nam się, że nowa fryzura Martyny Wojciechowskiej to po prostu peruka, ale nie mamy co do tego pewności. Możliwe, że dziennikarka zatęskniła za swoim wyglądem z początków kariery. Przypomnijmy, że Martyna w tamtym czasie (np. w 2001 roku) nosiła krótko ścięte włosy. Czyżby powrót do przeszłości?

Zobacz także: Z jakim kosmetykiem Martyna Wojciechowska nie rozstaje się nawet... na krańcu świata? Nie uwierzysz!

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

14 października 2019, 19:03

Nasze propozycje