Poprzedni artykuł: Nowa odsłona blondu to Rooted Citrine Blonde - będzie hitem jesieni? Następny artykuł: Pamiętacie Michała Baryzę z „Top model”? Teraz jest nie do poznania. F...

Hybrydowy brąz to nowa perfekcyjna koloryzacja dla brunetek

Fryzury,
,
, tagi: koloryzacja włosów, brązowe włosy
Ta koloryzacja daje niezwykle piękny i trójwymiarowy efekt. Zapewniamy, że będzie wyglądać jeszcze bardziej zjawiskowo w ciepłym, jesiennym słońcu.

Ten piękny i niezwykle twarzowy kolor będzie idealny dla wszystkich... niezdecydowanych. Dzięki nowej koloryzacji możesz być w połowie blondynką, a w połowie brunetką. To właśnie przez drobne pasma karmelowego lub beżowego blondu koloryzację tę nazywamy hybrydowym brązem.

Zobacz także: Nowa odsłona blondu to Rooted Citrine Blonde

Hybrydowy brąz - koloryzacja, która łączy zalety brązu i blondu

Nie zmieniając odcienia swojego ulubionego brązu od nasady, możesz delikatnie rozjaśnić jego kolor niezwykle drobnymi pasemkami. Dodasz tym samym całej fryzurze nieco lekkości, a buzi więcej blasku. Włosy będą wyglądały na lekko muśnięte przez słońce, jakbyś dopiero wróciła z wakacji. Co więcej, ta koloryzacja nie jest wcale zarezerwowana wyłącznie dla osób o ciepłym odcieniu włosów, doskonały efekt można uzyskać także na chłodnym brązie, rozjaśniając pasemka i nakładając specjalny toner, który zdejmie z nich żółty odcień. 

Stylista fryzur gwiazd, Chad Kenyon zapewnia, że to doskonały kolor na zbliżającą się jesień.

Kocham hybrydowy brąz jesienią. To subtelne odświeżenie brązu, które wygląda olśniewająco i pasuje każdemu.

Ta koloryzacja świetnie skomponuje się z modnym ostatnio cięciem collarbone bob, czyli długim bobem sięgającym ramion. Hybrydowy brąz to mała zmiana w kolorze włosów, która doda urody każdemu, kto tylko jej spróbuje! Sprawdźcie naszą galerię, aby się zainspirować! 

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 września 2019, 21:26

Nasze propozycje