Poprzedni artykuł: Silver Highlights - ta koloryzacja to hit na Pintereście! Następny artykuł: Z tym problemem walczy po porodzie wiele kobiet. Meghan Markle ma na n...

Najmodniejsze cięcie włosów to teraz 'cool girl bob'

Fryzury, , tagi: krótkie fryzury
Wysmukla twarz i sprawia, że wyglądamy cool - nic dziwnego, że ta fryzura jest wielkim hitem sezonu!

W ciągu ostatnich lat krótkie fryzury na czele z bobem cieszą się ogromną popularnością. Bob co sezon przyjmuje inną formę, a obecnie najmodniejszy to tzw "cool girl bob". Jak wskazuje sama nazwa trendu - w takim cięciu wygląda się po prostu... cool. ;)

Cool girls bob to fryzura, w której włosy są gładko ułożone u nasady, a końcówki pasm są lekko roztrzepane na końcach. Na taką stylizację włosów zdecydowało się wiele gwiazd (np. Emma Roberts, Dua Lipa, Lucy Hale, Emma Stone). My uwielbiamy ten trend w wykonaniu popularnej blogerki urodowej - Estee Lalonde.

Cool girl bob - najmodniejsza fryzura na 2019 rok

Najmodniejszy bob tego sezonu najlepiej wygląda na lekko falowanych włosach. Włosy u nasady powinny być proste, a jedynie końcówki powykręcane w różne strony. Taki efekt najłatwiej uzyskać poprzez kręcenie włosów przy użyciu prostownicy. Jeśli macie włosy podatne na skręt podczas suszenia zacznijcie wygniatać końcówki w dłoniach - efekt powinien być podobny, jak przy kręceniu włosów przy użyciu ciepła.

Cool girl bob to przykład krótkiej fryzury, w której wygląda się bardzo seksownie i stylowo. Dodatkowo taka stylizacja włosów optycznie wysmukla twarz. Odważycie się na takie cięcie? 

Zobacz także: Silver Highlights - ta koloryzacja to hit na Pintereście!

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

12 grudnia 2019, 17:09

Nasze propozycje