Poprzedni artykuł: W tej fryzurze Ariana Grande jest nie do poznania! Tak wygląda bez mak... Następny artykuł: Nie pasemka i nie baleyage. W tym sezonie stawiamy na 'imprinting'!

Nowa fryzura Agnieszki Chylińskiej! Nie zgadniecie, na jaki kolor się przefarbowała!

Fryzury, , tagi: Agnieszka Chylińska
Agnieszka Chylińska ma na swoim koncie wiele odważnych fryzur, ale nigdy wcześniej nie zdecydowała się na tak odważny kolor. Zmiana na plus?

Agnieszka Chylińska zdążyła nas już przyzwyczaić do radykalnych zmian wizerunku. Piosenkarka od lat bawi się swoim wyglądem, a w szczególności długością i kolorem włosów. Pamiętamy ją zarówno w mocno czarnych pasmach, jak i w platynowym blondzie, a ostatnio nosiła drapieżnego, ciemnego irokeza.

Tym razem Agnieszka Chylińska postawiła na mniej oczywisty kolor włosów. Zrezygnowała z wariacji na temat czerni i blondu i zdecydowała się na włosy w kolorze... zieleni. 

Zobacz także: Po wizycie na basenie twoje włosy mogą stać się zielone - wiemy, jak je uratować!

Agnieszka Chylińska ma zielone włosy

Choć trend na kolorowe włosy z roku na rok wydaje się zyskiwać na popularności, gwiazdy zazwyczaj decydują się na dość bezpieczne odcienie różu. Różowe włosy miały m.in. Jessica Mercedes, Ewa Chodakowska czy Kim Kardashian. Na zielona pasma nadal decydują się nieliczni. Ale Agnieszka Chylińska zawsze lubiłą się wyrożniać:)

Nowa fryzura Agnieszki Chylińskiej bez wątpienia jest bardzo oryginalna, ale trudno jest nam znaleźć inną gwiazdę, która mogłaby sobie pozwolić na równie odważne uczesanie. Kolor i cięcie pasują do rockowego wizerunku Agnieszki i dodają jej charakteru. Co myślicie o jej nowych włosach? Jest lepiej, a może jednak wolałyście ją w czerni lub blondzie?

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 stycznia 2019, 15:47

Zobacz także

Nasze propozycje