Poprzedni artykuł: Czy doczepy niszczą włosy? Ta gwiazda musiała je drastycznie skrócić! Następny artykuł: Te maski uratują twoje włosy. Wybieramy najlepsze z najlepszych!

Roxy Gąska zmieniła kolor włosów! Już nie chce być platynową blondynką?

Fryzury,
,
, tagi: metamorfozy gwiazd, roxy gąska
Kiedyś wyglądała jak młodsza kopia Małgorzaty Rozenek-Majdan, a teraz powróciła do swojego naturalnego koloru włosów. Wygląda lepiej?

Znakiem rozpoznawczym Roksany Gąski, czyli narzeczonej Jacka Rozenka, był przede wszystkim platynowy blond. 25-letnia Roksana wyglądała podobnie do lalki Barbie i często porównywana była do eksżony aktora, Małgorzaty Rozenek-Majdan. Wszystko wskazuje na to, że Roksana, która w mediach często nazywana jest "Roxy" nie lubiła tych porównań i postanowiła zrezygnować ze swojej charakterystycznej fryzury.

Roksana Gąska ma nowy kolor włosów

Nowy kolor włosów Roksany to jasny brąz. Możliwe, że celebrytka postanowiła zrezygnować z farbowania i powrócić do swojego dawnego wizerunku. W internecie zobaczymy jej stare zdjęcia, na których Roksana ma brązowe włosy. Musimy przyznać, że jako szatynka wygląda delikatniej i bardziej naturalnie.

Jak wam się podoba nowa fryzura Roksany?

Zobacz także: Jacek Rozenek i Roxi Gąska opowiedzieli o swoim związku: 'przypięli mi łatkę głupiej blondynki'

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

15 lutego 2019, 21:54

Zobacz także

Nasze propozycje