Poprzedni artykuł: Dość matowych, łamliwych i elektryzujących się włosów! Znamy na to pro... Następny artykuł: Sprawdź, jak Wizażanki oceniły spray Magic Retouch od L'Oréal Paris!

Małgorzata Rozenek-Majdan ścięła włosy? Spektakularna zmiana!

Fryzury,
,
, tagi: metamorfozy gwiazd, fryzury krótkie włosy, Małgorzata Rozenek-Majdan
Bob w stylu Victorii Beckham? Małgorzata Rozenek-Majdan zaszalała z fryzurą. A może jednak nie do końca?

Małgorzata Rozenek-Majdan ścięła włosy? Gwiazda na swoim Instagramie wstawiła zdjęcie z wyraźnie krótszymi włosami ułożonymi w klasycznego boba. Post wywołał furorę na jej Instagramie, a jej obserwatorzy zaczęli zastanawiać się czy to zmiana na stałe, a może jednak tylko... peruka

Nowa fryzura Małgorzaty Rozenek-Majdan?

Małgosia odwiedziła ostatnio salon Kajetana Góry, ale prawdopodobnie nie zdecydowała się na tak dużą zmianę fryzury, jaką widzimy na zdjęciu. Tego samego wieczoru pojawiła się bowiem na Balu Fundacji TVN z widocznie dłuższymi włosami. Gwiazda prawdopodobnie w czasie przygotowań do gali eksperymentowała wraz z fryzjerem, ale tylko wykorzystując sztuczne pasma.

Musimy jednak przyznać, że w krótkich włosach Małgosia wyglądała naprawdę uroczo! A co wy myślicie o Małgorzacie Rozenek w bobie? ;)

Zobacz także: To zdjęcia Małgorzaty Rozenek-Majdan wywołało burzę na jej Instagramie. Dlaczego?

Testuj kosmetyki za darmo!

Jeśli tak samo jak my uwielbiasz testować kosmetyki, koniecznie zapisz się do naszego Klubu Recenzentki. A kiedy już sprawdzisz możliwości swojego kosmetyku, dodaj zdjęcie do Looków Wizażanek i oznacz produkty, które wykorzystałaś do wykonania makijażu, manicure czy fryzury.

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

16 lutego 2019, 20:37

Zobacz także

Nasze propozycje