Poprzedni artykuł: Te dziewczyny chodzą do najgorzej ocenianych fryzjerów. Zobaczcie efek... Następny artykuł: Farba Casting Crème Gloss od L'Oréal Paris już przetestowana! Poznaj o...

Dzięki temu trikowi codziennie rano będziesz się cieszyła idealną fryzurą

Fryzury,
,
, tagi: mycie włosów, jedwabna poduszka, piękne włosy
Rankiem każda minuta jest na wagę złota. Z naszym trikiem codziennie pośpisz chwilę dłużej i obudzisz się z pięknymi włosami.

Niezależnie od tego czy jesteś posiadaczką krótkiego boba, czy długich do pasa włosów, chcesz by każdego dnia twoje pasma prezentowały się jak najlepiej. Jednak, jak wszystkie wiemy, rano nie ma czasu na to, by kombinować z fryzurą. Jest jednak prosty sposób, aby układanie włosów rankiem było bajecznie proste.

Zobacz także: 6 naturalnych i tanich sposobów na przyspieszenie wzrostu włosów po kiepskim cięciu

Mycie włosów wieczorem 

Najbardziej czasochłonne jest poranne mycie i suszenie włosów. Dlatego jedynym słusznym rozwiązaniem jest ich umycie wieczorem i ich dokładne wysuszenie przed pójściem spać. To nie służy jednak wszystkim włosom. Posiadaczki tych bardziej porowatych, gdy położą się spać z nawet lekko niedosuszonymi włosami, zwykle nie są zadowolone z porannej fryzury. Włosy odstają od nasady, a na długości są matowe i splątane. Zdarza się, że włosy nie układają się i puszą także na dzień po myciu. To wszystko dlatego, że nie służy im poduszka, na której sypiasz.

Zobacz także: Przez ten kosmetyk włosy tracą na objętości! A używamy go niemal codziennie...

Spanie na jedwabnej poduszce

Gdy śpisz w rozpuszczonych włosach na bawełnianej poszewce, twoje włosy narażone są na tarcie w kontakcie z materiałem. Tym samym, gdy położysz się spać w mokrych włosach, rano będą one matowe, a pasma nie będą się naturalnie układać. Na szczęście jest na to proste rozwiązanie – wystarczy zamienić bawełnianą poszewkę na satynową lub jedwabną. Gładka poduszka widocznie poprawi kondycję włosów. Nawet po nocy z niedosuszoną fryzurą, rano obudzisz się z lśniącymi i niesplątanymi włosami. To także doskonałe rozwiązanie dla posiadaczek trudnych, kręconych włosów - loki będą się ślizgać na niej, więc łatwiej o piękny skręt włosa.

Najlepszym wyborem będzie poszewka z jedwabiu, ale tańszy zamiennik, czyli satyna bawełniana również zda egzamin i nie będzie ocierać się o włosy podczas snu. Co więcej, taka poduszka wpłynie pozytywnie nie tylko na włosy, ale także na rzęsy i brwi. Nie będzie także przyczyniać się do powstawania zmarszczek!  

Zobacz także: Po tych kosmetykach włosy lśnią i rosną jak szalone. Teraz kupicie je w Biedronce za grosze!

Źródło zdjęcia głównego: Pinterest

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 lipca 2019, 19:52

Nasze propozycje