Poprzedni artykuł: Nowa linia Herbal Essences bio:renew – poznaj wyniki testu! Następny artykuł: Negative space, czyli nowoczesny balayage. Ta fryzura odejmuje lat i d...

Julia Wieniawa została blondynką! 'Nowy rok, nowa ja'

Fryzury, , tagi: julia wieniawa, okazje
Julia Wieniawa zaprezentowała swoim fanom zdjęcie w blond włosach, ale ci nie pochwalają tej zmiany. Rzeczywiście do niej nie pasują?

Julia Wieniawa lubi eksperymentować w kwestii stylizacji, ale rzadko kiedy zmienia coś w swoim wyglądzie. Od dłuższego czasu jest wierna jednej fryzurze - ciemnym włosom opadającym na ramiona. Gwiazda postanowiła zrobić swoim fanom niespodziankę i... na Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym jej włosy mają kolor platynowego blondu. Julia Wieniawa zazwyczaj ma proste włosy, a na zdjęciu pasma są ułożone w delikatne fale. Zdjęcie podpisała tajemniczo: "nowy rok, nowa ja". 

Julia Wieniawa w blond włosach

Trzeba przyznać, że w jasnych włosach gwiazda jest wręcz nie do poznania. Co ciekawe, większość fanów nie przyjęła pozytywnie tej zmiany. W komentarzach nie brakuje głosów, że to w ciemnych włosach Julia wygląda zdecydowanie lepiej, a blond to pomyłka. 

Zdecydowanie ciemniejsze włosy bardziej ci pasują - napisała jedna z fanek. 

Oby to była peruka... Ładnie, ale brąz najlepszy - czytamy wśród komentarzy. 

Ciemne jednak wygrywają - stwierdziła jedna z obserwatorek Julii. 

Daliście się nabrać? My również! Na najnowszym zdjęciu Julia ma perukę, a post był po prostu żartem. Julia na Insta Story napisała - "Nabrałam Was! 100 k polubień w godzinę". Przyznamy, że same się nabrałyśmy, choć można było przewidzieć, że to peruka, bo jej włosy są zdecydowanie dłuższe. 

Waszym zdaniem Julka powinna przefarbować się na blond naprawdę? Nam trochę ulżyło, że to tylko peruka...

Zobacz także: Znamy powód rozstania Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego. To bardzo smutne...

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 kwietnia 2019, 14:02

Zobacz także

Nasze propozycje