Nasze redaktorki wybrały stylizacje na jesień z F&F!

Inspiracje zakupowe, , tagi: F&F, tesco, stylizacja
Poprzedni artykuł: Zapomnij o naszyjnikach 'celebrytkach'! Teraz nosimy zupełnie inną biż... Następny artykuł: Torebki przegląd Advertisement
Zakupy w supermarketach stały się znacznie ciekawsze z chwilą pojawienia się w nich działów odzieżowych. Postanowiłyśmy sprawdzić jakość tych produktów i czy, aby na pewno odpowiadają najnowszym trendom.

Miałyśmy za zadnie stworzyć stylizacje wyłącznie z kolekcji F&F. Zapewne znacie tę markę, ponieważ jest dostępna w sieci supermarketów Tesco. Bardzo chętnie podjęłyśmy wyzwanie i świetnie się przy tym bawiłyśmy. Nie ma przecież nic lepszego niż trzy kobiety i cała masa torebek, butów i modnych oufitów. 

W naszym teście skupiłyśmy się na tym, by pokazać wam stylizacje odpowiadające różnym stylom. Postawiłyśmy na elegancję z nutą romantyzmu, luźny street look oraz "mundurek" do biura z pazurkiem. 

Nie zabrakło absolutnych hitów tej jesieni, czyli printu w panterkę, zamszowych botków oraz oversizowych płaszczy. Jesteście ciekawe jak wyglądał total look każdej z nas? Może zastanawia was jakie są ceny wybranych produktów? Zobaczcie nasze wideo i przekonajcie się same!

Jesteśmy pewne, że przy najbliższej okazji wyjdziecie z Tesco z torbami pełnymi sukienek i genialnych jeansów!

Materiał powstał we współpracy z marką F&F 


Zobacz także

Zobacz także

Nasze propozycje