Poprzedni artykuł: Dawno zdjęcie Małgosi Sochy nie zrobiło na nas takiego wrażenia! W czy... Następny artykuł: Najpiękniejsze pierścionki zaręczynowe, którym każda z nas powie "tak"

Ten sweter wyprzedał się w jeden dzień! Producent nazwał ten model... „Zabójca Cnoty"

Myślisz, że sweter nie może być seksowny? Ten model jest hitem sprzedażowym, a jego nazwa to „Virgin Killer" czyli "Zabójca Cnoty" - od samego patrzenia robi się gorąco!

To prawdopodobnie najseksowniejszy sweter na świecie - po wprowadzeniu do sprzedaży cały zapas został wykupiony w jeden dzień! Trudno ocenić, czy ciekawszy jest jego wygląd, czy może nazwa...

Sweter Virgin Killer - hit internetu, który sprzedaje się w błyskawicznym tempie

Planując zakup jesienno-zimowych swetrów zazwyczaj wyobrażamy sobie ciepłe, puchate tkaniny lub zabawne dzianiny w świąteczne wzory, rodem z "Dziennika Bridget Jones". Obstawiamy, że mało która z was wpadłaby na to, by akurat z tej części garderoby uczynić atrybut godny prawdziwej uwodzicielki. Spódniczki, długie kozaki, bielizna - oczywiście, ale co seksownego może być w swetrze? Okazuje się, że bardzo wiele.

Marka Village Vanguard postanowiła podejść do tematu w mniej tradycyjny sposób i stworzyła kolekcję swetrów Virgin Killer, co można przetłumaczyć dosłownie jako "zabójca cnoty". Równie "mocny" jak nazwa jest wygląd rzeczonych sweterków - nie ulega wątpliwości, że więcej odkrywają niż zakrywają. W zasadzie bardziej przypominają dzianinowy kostium kąpielowy lub specyficzną, nad wyraz skąpą sukienkę niż typowy sweter...

Virgin Killer natychmiast okazał się sprzedażowym hitem - w Japonii cały zapas wyprzedał się w jeden dzień. Firma postanowiła pójść za ciosem i wprowadziła do sprzedaży kolejne, "udoskonalone" modele - dodatkowe wycięcie tu, dodatkowe wycięcie tam... Zainteresowanie produktem wskazuje jednak na to, że jest wiele kobiet (bo o mężczyznach raczej nie trzeba wspominać), którym się to podoba - na Instagramie roi się od seksownych selfie szczęśliwych posiadaczek "zabójcy cnoty". Jeśli jesteście ciekawe ceny - za taki sweterek trzeba zapłacić ok. 125 zł.

Ponętne czy po prostu wulgarne i w złym guście? Na to pytanie musicie odpowiedzieć sobie same. Nie ulega jednak wątpliwości, że Village Vanguard wymyśliła świetny sposób na biznes. Jej przedstawiciele twierdzą, że sweterki Village Killer są doskonałym pomysłem na imprezę. My raczej podziękujemy, ale najwyraźniej wiele kobiet jest innego zdania ;)

Zobacz też: Ta torebka Meghan Markle wyprzedała się w... 11 minut!

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 marca 2019, 22:35

Zobacz także

Nasze propozycje