Poprzedni artykuł: Bluzy na jesień - na co warto zwrócić uwagę w sklepach? Następny artykuł: Przegląd sportowych legginsów

Z czym łączyć czarne legginsy: inspiracje od Anny Lewandowskiej

Inspiracje zakupowe, , tagi: inspiracje zakupowe
Czarne legginsy są już passe? Patrząc na zdjęcia Ani Lewandowskiej zupełnie zmieniamy zdanie! Trenerka potrafi zrobić z prostego elementu garderoby coś szalenie modnego i szykownego. Zobaczcie na te stylizacje - Anie nie musi stosować przerostu formy nad treścią, by powalać swoim wyglądem, nawet gdy spędza czas z córeczką Klarą w domu.

Wyjście tylko na targ po warzywa? Wiadomo, że stylizacja powinna być przede wszystkim wygodna. Ale jak już wspomniałyśmy - Ania potrafi połączyć komfort ze stylem. 

Dzień tylko z córeczką w domu? Dobrze ubrać się wygodnie i... ładnie, nie tylko pod zdjęcie na Instagram :)
Ania, jak wiele innych osób, doskonale wygląda w czerni. Ta stylizacja, choć prosta, zrobiła niezłą furorę. I wcale nas to nie dziwi :)
To chyba nasza ulubiona stylówka z całego zestawienia. Niby tak normalnie, a jednak... genialnie! Chętnie odtworzymy ten look :)
Zastanawiacie się, gdzie kupić podobny płaszcz? Podpowiadamy :)
Już nie tylko sama czerń. Też kochamy khaki, a taką koszulę warto mieć w szafie, bo jak widać dodaje smaku teoretycznie bardzo klasycznej stylizacji.

Fot. główne: Instagram

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 lutego 2019, 08:04

Zobacz także

Nasze propozycje