Poprzedni artykuł: Rajstopy przegląd Następny artykuł: Klasyka w NOWYM wydaniu!

NAJMODNIEJSZE spodnie w super cenach! Sprawdź promocje!

Inspiracje zakupowe,
,
Miliony kobiet na całym świecie, pokochało klasyczny blue jeans. Warto jednak czasem zaryzykować!

Ania Lewandowska słynie z tego, że jej Instagram jest prawdziwą skarbnicą inspiracji. W jej postach każda z nas odnajdzie moc oraz energię, która ma motywować nas w podejmowaniu codziennych wyzwań. Ostatnio trenerka umieściła fotografię, na której pozuje z wysoko uniesionych znakiem wiktorii. Trenerka tym samym chciała przekonać swoje czytelniczki, że siła jest kobietą, a determinacja i wsparcie jest jedną z najwyższych wartości, jakie możemy ofiarować naszym bliskim. 

Naszą uwagę zwróciła dodatkowo stylizacja Ani. Udowodniła ona, że proste rozwiązania nie muszą być wcale nudne. Białe jeansy zestawione z oversizową bluzą, stworzyły,prosty niewymuszony zestaw, który sprawdzi się w nie jednej sytuacji. Dzięki nonszalancko zarzuconej kurtce, zestaw pretenduje do miana idealnego przykładu sportowej elegancji.

Biel jeansów pięknie eksponuje figurę oraz wprowadza pewien rodzaj świeżości w codziennym looku.  Jeżeli jednak uważasz, że białe spodnie nie są dla Ciebie, skuś się na białą kurtkę. Możesz być pewna, że ta nigdy nie wyjdzie z mody.

Poszukujesz najlepszych ubrań w najlepszych cenach? Sprawdź rabaty na stronie Guess promocje.

źródło zdjęcia głównego: pinterest.com


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

28 maja 2020, 22:08

Nasze propozycje