Poprzedni artykuł: Zależy Ci na dobrych relacjach z partnerem? Tego słowa unikaj! Następny artykuł: Tak Elle Fanning radzi sobie z bólem po usunięciu "ósemek"

10 akwarelowych tatuaży, w których można się zakochać

Jedni chcą dać wyraz swoim pasjom, inni uwiecznić jakieś ważne wydarzenie w swoim życiu. Jest też taka grupa amatorów, której tatuaże kojarzą się przede wszystkim ze sztuką i to dosłownie.

Były już motywy kwiatowe, kosmiczne, hafty krzyżowe, a nawet tatuaże w formie szkiców. Czasem jednak dobrze poprzestać na sprawdzonych wzorach i technikach, jak choćby na tatuażach akwarelowych, które mają wierne grono miłośników od co najmniej roku.

Ozdoby wyglądające jak akwarele to najlepsza metoda, jeśli chcemy za pomocą tatuażu wyrazić zamiłowanie do natury. Tylko w ostatnich dniach można było zaobserwować kilkanaście utrzymanych w przyrodniczych motywach takich tatuaży.

Jeleń pod nocnym niebem, dziewczynka na huśtawce zawieszonej do drzewa, liść klonu, barwny ptak, kula ziemska – to tylko pierwsze z brzegu przykłady. Wygląd akwareli mogą oczywiście przyjąć także inne tatuaże, jak choćby z postacią Belli z „Pięknej i Bestii” czy w formie kolorowego stosu książek.

W galerii znajdziecie 10 instagramowych propozycji z ostatnich dni, które mogą sprawić, że minimalistyczne czarne tatuaże wydadzą wam się niewartymi uwagi wzorami.

Fot. Instagram

Zobacz także: Tatuaże ślubne - hit czy kit?

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 kwietnia 2019, 17:57

Zobacz także

Nasze propozycje