Poprzedni artykuł: 10 rzeczy, które ułatwią życie z piersiami! Następny artykuł: Dlaczego warto uprawiać seks - zdrowotne korzyści

10 rzeczy, o których kobiety marzą w łóżku

Kobieta,
Choć czasem trudno nam się do tego przyznać, kobiety fantazjują o seksie równie chętnie i często jak mężczyźni. Z jakich marzeń chciałyby się zwierzyć swoim partnerom?

1. Ekscytująca gra wstępna

Niemała część mężczyzn wciąż jej nie uznaje. A ci, którzy przekonali się do jej dobrodziejstw, wciąż za mało starają się o jej urozmaicenie. Gra wstępna nie kończy się na kilku namiętnych pocałunkach, głaskach i ściskach. Preludium do seksu powinno być równie nieprzewidywalne jak sam miłosny akt. Kobietom zdarza się pragnąć gry wstępnej ograniczonej do kilkudziesięciu sekund albo takiej, która trwa całą noc. Czasami chcą być bierne, a czasem przejąć inicjatywę. O tych fantazjach warto rozmawiać, bo dobry seks jest zawsze zasługą obojga partnerów.

2. Pieprzne rozmowy

Milczenie jest złotem? W łóżku niekoniecznie. Gorące słowa podobnie jak dotyk podkręcają temperaturę. Na każdą z nas działa coś innego. Niektóre dziewczyny lubią przyjmować pochwały na temat doskonałości kształtu swoich pośladków, inne chętnie choć na chwilę wchodzą w rolę podwładnej, wykonującej erotyczne rozkazy, a jeszcze inne podnieca podniecenie mężczyzny.

3. Stymulacja łechtaczki podczas stosunku

Wiele kobiet osiąga orgazm tylko wtedy, gdy doznają podwójnej przyjemności. Zadaniem mężczyzny jest stworzenie kobiecie jak najlepszych warunków do orgazmu. Dobra wiadomość dla kochanków? Pozycje, umożliwiające równoczesną stymulację, są równie podniecające dla obu stron.

4. Spojrzenie w oczy

Mówi się, że oczy są zwierciadłem duszy, a kobiety w seksie szukają także komunii dusz. Dlatego w momentach największej rozkoszy chcą zajrzeć partnerowi w oczy, by sprawdzić, czy płonie w nich uczycie.

5. Księżniczką być

Chociaż seks to zawsze spotkanie dwóch równoprawnych partnerów, kobiety lubią być rozpieszczane. Gdy ofiaruje się im przyjemność, tym chętniej się odwdzięczą. Dlatego raz na jakiś czas warto w seksie postawić tylko na kobiecą rozkosz.

Sprawdź także: Pierścień erekcyjny - co Ty na to?

6. Seks w miejscach publicznych

Nawet jeśli obawiają się to marzenie spełnić, kobiety po cichu pragną być przyłapane. W parku, w samochodzie albo w windzie. Seks w miejscach publicznych sprawia, że podniecenie pomieszane z lękiem, wybucha ze zdwojoną siłą.

7. Zwiąż mnie

Kajdankami z futerkiem albo miękką aksamitką. Nie każda od razu marzy o tym, żeby przećwiczyć wszystkie pozycje z „50 twarzy Greya”. Ale ten moment, gdy staje się bezwolna, tak naprawdę działa na nią wyzwalająco.

8. Przebieranki

Scenariusz jak z filmu porno: on przychodzi naprawić pralkę, ugasić pożar albo dostarczyć pizzę. A ona jest z miejsca gotowa do akcji. Chociaż w życiu tak to nie działa, role playing dodaje pieprzu nawet w wieloletnim związku. Oglądając partnera w nowej roli, kobieta niejako zakochuję się na nowo.

9. Trójkąt

Z dziewczyną albo z drugim mężczyzną. Chociaż ta fantazja nie jest realizowana tak często, jak by się tego chciało, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby podzielić się z partnerem taką wizją.  Może sama rozmowa o marzeniu będzie równie ekscytująca jak wprowadzenie go w życie?

10. Pan i władca

Kobiety nie są podległe mężczyźnie. I na co dzień nie chcą mu usługiwać. Ale wcielenie się w rolę usłużnej kochanicy w łóżku potrafi przyprawić partnerów o spazmy. Może dlatego, że tak 

Zobacz także:  10 rzeczy, które nieziemsko podniecają facetów, ale wstydzą się przyznać

zdjęcia: Fotolia

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 marca 2019, 10:58

Zobacz także

Nasze propozycje