Poprzedni artykuł: Adele niknie w oczach! Na najnowszych zdjęciach jest nie do poznania Następny artykuł: Kajra wspomina zaręczyny ze Sławomirem: „nie wiedziałam czy go bić, cz...

13-letni Marcin Maciejczak zachwycił wszystkich w „The Voice Kids”. Jego występ to teraz nr 1 na YouTube!

Kobieta, , tagi: Lady Gaga, The Voice
13-letni Marcin Maciejczak podczas przesłuchań w ciemno w show „The Voice Kids” wzruszył jurorów do łez. Gwarantujemy, że lepszego coveru „I will never love again” z „Narodzin Gwiazdy” nie usłyszycie. Co za głos!

Choć Marcin Maciejczak ma zaledwie 13 lat, to ma doskonałe warunki na stanie się prawdziwą gwiazdą. Nastolatek od sześciu lat uczy się śpiewu, a od niedawna prowadzi swój kanał na YouTube, gdzie publikuje covery największych przebojów, do których samodzielnie tworzy teledyski. Nie da się ukryć, że jego występ podczas przesłuchań w ciemno w programie „The Voice Kids” można zaliczyć do jednych z najwybitniejszych w tym sezonie show. Tylko posłuchajcie. My oglądając jego występ aż miałyśmy gęsią skórkę!

13-letni Marcin Maciejczak zachwycił wszystkich w „The Voice Kids”                       

Podczas przesłuchań w ciemno Marcin Maciejczak wybrał piosenkę z repertuaru Lady Gagi i Bradley’a Coopera „I will never love again”, która została stworzona na potrzeby kultowego filmu „Narodziny Gwiazdy”. I choć w internecie możemy znaleźć wiele coverów utworów z tego filmu, jak  „Shallow” w wykonaniu Magłorzaty Kozłowskiej i Kuby Jurzyka, czy wersja „Szaloł” zespołu Frele, to musimy przyznać, że interpretacja 13-letniego Marcina Maciejczaka jest zdecydowanie najpiękniejszym coverem z „Narodzin gwiazdy”, jaki kiedykolwiek słyszeliśmy. Możemy nawet pokusić się o stwierdzenie, że dorównuje, a nawet przewyższa oryginał.

Zobacz także: Lady Gaga oskarżona o plagiat! Chodzi o hit z Bradley’em Cooperem „Shallow”

Kiedy Marcin zakończył swój występ jurorzy nie kryli zachwytu i łez wzruszenia. Dawid Kwiatkowski podkreślił nawet, że nastolatek ma ogromne szanse na wygraną show.

Powiem ci szczerze, nie używam takich słów w tym programie, a zwłaszcza na tym etapie, ale ty śmiało masz szanse, żeby wygrać ten program – powiedział wzruszony Dawid Kwiatkowski.

Podobnie występ nastolatka skomentowali pozostali jurorzy, którzy poprosili Marcina o wykonanie jeszcze jednego utworu. Chłopak tym razem wybrał piosenkę z polskiego repertuaru i zaśpiewał „Niewidzialną dłoń” Natalii Kukulskiej. Kiedy interpretacja Marcina "I will never love again" trafiła do sieci, od razu stała się numerem jeden na polskim YouTube, a zachwyceni internauci wróżą mu karierę i wygranie show.

Brawo wygrasz !!! Ta edycja jest Twoja  – pisze jedna z internautek.

On jest niesamowity... Wygra to – komentuje inna.

No zakochałam się w jego głosie! Cudownie mogłabym go słuchać bez przerwy. Ten chłopiec dla mnie już wygrał program! Trzymam mocno kciuki – pisze kolejna.

My też nie możemy wyjść z podziwu i życzymy Marcinowi, by spełnił swoje marzenia i został znanym muzykiem

Poniżej przypominamy też oryginalny utwór „I will never love again” z „Narodzin gwiazdy” w wykonaniu Lady Gagi.

A co wy sądzicie o występie Marcina Maciejczaka? My już od kilku godzin zapętlamy jego przesłuchanie w ciemno i ciągle nam mało!

Zdjęcie: Screen YouTube

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

28 stycznia 2020, 19:58

Nasze propozycje