Poprzedni artykuł: Joanna Kulig urodzi w tej samej klinice co Kim Kardashian. Cena przypr... Następny artykuł: Książę George jest naprawdę zabawny. Nie zgadniecie, jaki żart zrobił...

22-latka wyrzucona z siłowni przez… zbyt wyzywający strój. Rzeczywiście przesadziła?

Kobieta, , tagi: siłownia
Ta kobieta została wyrzucona z siłowni, ponieważ jej sportowy strój zbyt wiele odsłaniał i rozpraszał mężczyzn. Zobaczcie jej stylizację i sami oceńcie, czy naprawdę była gorsząca.

Wydawać by się mogło, że żyjemy w czasach, w których każdy ma prawo do wyrażania siebie i decydowania o tym, jak wygląda. I choć w teorii te założenia pięknie brzmią, to w praktyce wiele osób, jest deprecjonowanych z powodu wyglądu, a nawet stroju. Jakiś czas temu pisałyśmy o amerykańskiej nastolatce wyrzuconej z centrum handlowego za zbyt wyzywający strój, tym razem podobna sytuacja przydarzyła się w otwartych na odmienności kulturalne Niemczech.

Kilka dni temu 22-letnia Marny została upokorzona przez pracowników swojej ulubionej siłowni. Stwierdzili, że kobieta rozprasza swoim widokiem ćwiczących mężczyzn, a jej strój do ćwiczeń odsłania zbyt wiele. Całą historię Niemka opisała na Twitterze, załączając zdjęcie w stroju, który wywołał takie kontrowersje.

22-latka wyrzucona z siłowni prze zbyt wyzywający strój

Myśląc o wulgarnym stroju do ćwiczeń, zapewne wyobrażacie sobie głęboko wycięty stanik i skąpe, odsłaniające pośladki szorty, jakie możemy podziwiać na instagramowych kontach fit blogerek. Nic bardziej mylnego. Marny miała na sobie klasyczne, długie legginsy z wysokim stanem i top bez rękawów odsłaniający jedynie kilka centymetrów gołej skóry na brzuchu.

Właśnie zostałam wyrzucona z siłowni, ponieważ mój strój był zbyt skąpy i rozpraszał ćwiczących mężczyzn – napisała na Twitterze Marny. Do jakiego wieku się cofnęliśmy? To takie przykre – dodała.

Przeczytaj także: Ta kobieta została wyrzucona z basenu. Jej kostium naprawdę był nieodpowiedni?

Dziewczyna podkreśla, że głównym powodem zmuszenia jej do opuszczenia siłowni było to, że jedna trenerek stwierdziła, że 22-latka jest ubrana zbyt wyzywająco.

Patrzyłam na nią zdezorientowana, ponieważ nie wiedziałam, co miała na myśli – wspomina Marny. Powiedziała mi: „nie możesz nosić biustonosza sportowego”. Byłam zszokowana, ponieważ mój top nie był biustonoszem sportowym, a nawet gdyby nim był, dlaczego nie mogę w ten sposób się ubierać? – dodaje rozżalona.

Marny wspomina, że od dwóch lat chodziła na tę siłownię i za każdym razem ćwiczyła w podobnym stroju, dlatego też nie rozumie postępowania trenerki.

Czuję się, jakbyśmy byli z powrotem w epoce wiktoriańskiej – podkreśla dziewczyna.

Dodatkowo rozżalenie 22-latki wzmagał fakt, że inne dziewczyny na siłowni były ubrane tak samo, jak ona, jednakże jedynie Marny została wyproszona z obiektu.

Co myślicie o tej sytuacji? Czy w dobie Instagrama i mody na transparentne ubrania strój 22-letniej Niemki rzeczywiście mógł być uznany za nieprzyzwoity?

Zdjęcie: Twitter

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 kwietnia 2019, 21:55

Zobacz także

Nasze propozycje