Poprzedni artykuł: Dominika Gwit schudła? Fani: "Wow, jaka laska" Następny artykuł: Postanowienia noworoczne – tym razem się uda!

48-letnia Weronika Marczuk pokazała zdjęcia ciążowego brzuszka

Kobieta,
,
, tagi: ciąża, gwiazdy w ciąży
Weronika Marczuk niebawem po raz pierwszy zostanie mamą. Zobaczcie, jak wygląda w 8. miesiącu ciąży!

Kilka tygodni temu menadżer Weroniki Marczuk potwierdził, że gwiazda spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Dodał, że aktorce podoba się imię Ania, ale przyszli rodzice jeszcze nie podjęli ostatecznej decyzji co do imienia maleństwa. Poinformował też, że Weronika Marczuk jest bardzo szczęśliwa i od zawsze chciała mieć dziecko.

Ciążowy brzuszek Weroniki Marczuk

Teraz Weronika Marczuk jest w 8. miesiącu ciąży i postanowiła pochwalić się swoim ciążowym brzuszkiem. Gwiazda została nagrodzona medalem za Ofiarność i Miłość do Ukrainy. Z tej okazji dodała na swoim Facebooku kilka zdjęć, na których możemy podziwiać, jak gwiazda aktualnie wygląda.

Nietrudno się domyślić, że fani oprócz gratulacji, dodają komentarze o tym, że Weronika Marczuk fenomenalnie się prezentuje. Gwiazda wręcz kwitnie w ciąży. 

Zobaczcie także:  Ania Lewandowska pokazała pierwsze zdjęcie brzuszka od ogłoszenia ciąży!

Niedawno też urządziła baby shower, z którego opublikowała relację. Na niej także widać, że ciąża jej służy. 

Zastanawiacie się, kim jest ociec dziecka? Niedawno w wywiadzie dla magazynu "Viva!", Weronika Marczuk zdradziła, że jest w związku z Polakiem, ale nie jest on osobą publiczną. Co więcej, para planuje przeprowadzkę do Polski. 

Zdecydowałam się na powrót do Polski po 4 latach pracy za granicą, bo chcemy by dziecko się tu urodziło i wychowało- zdradziła w rozmowie z Pudelkiem.

Przyszłej mamie życzymy dużo spokoju:)

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

29 marca 2020, 17:14

Nasze propozycje