Poprzedni artykuł: Co za ZDJĘCIA! Małgorzata Rozenek-Majdan z mężem w niezwykłej sesji śl... Następny artykuł: Więcej, lepiej i bardziej kolorowo - poznajcie nowe Polki.pl

5 błędów, które popełniamy kupując biustonosz

Kobieta, , tagi: biust, piersi, biustonosz
Zakup biustonosza to nie lada wyzwanie. Na dodatek większość z nas robi to źle... Powód? Najczęściej „na oko” wybieramy miseczkę. A to błąd! Podpowiemy wam, jak temu zaradzić :)

Niewiele pań zdaje sobie sprawę z tego, że źle dobrany biustonosz może... poważnie wpływać na zdrowie! Masz częste bóle głowy? Może to być... za ciasny stanik! 

Zbyt mały obwód, a za duża miseczka lub zbyt duży obwód i za mała miseczka – to podstawowe dwa błędy, które nagminnie popełniamy. Ale jest ich o wiele więcej…

Jeśli nie jesteś pewna tego, jaki rozmiar biustonosza powinnaś kupić, wybierz się do brafitterki, która w bardzo prosty sposób pomoże ci. Jak? Zmierzy obwód pod biustem oraz obwód piersi i na tej podstawie dobierze odpowiedni biustonosz.

A nawet, jeśli myślisz, że Twój biust wygląda idealnie, to taka wizyta Ci nie zaszkodzi. Po prostu upewnisz się, że zakupiony przez Ciebie biustonosz, jest w odpowiednim rozmiarze.

zdjęcia: Fotolia

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 marca 2019, 01:43

Zobacz także

Nasze propozycje