Poprzedni artykuł: Anna Kalczyńska pokazała na Instagramie ciążowy brzuszek! Następny artykuł: 7 błędów na pierwszej randce, po których on więcej nie zadzwoni!

5 rzeczy, które odbierają mu ochotę na seks

Kobieta, , tagi: związki, seks
Wymagasz od niego, żeby zawsze miał ochotę na seks? Nawet namiętnemu kochankowi zdarzają się czasem słabsze dni. A na pewno nie pomagasz rozbudzić jego namiętności, nosząc wyciągnięty dres czy dzwoniąc do matki albo zamiast przytulać się do niego. Co ostudza jego miłosny zapał?

Do seksu, tak jak do tanga, trzeba dwojga. Obciążając go pełną odpowiedzialnością za wasze miłosne igraszki, a potem obarczając go winą za brak powodzenia, nie wykazujesz się wrażliwością na swojego partnera. Chociaż koleżanki często nam powtarzają, że nie trzeba podsycać pożądania mężczyzny, bo zawsze powinien być gotowy na seks, w pełnym poświęcenia związku chcesz brać i dawać po równo.

Zastanów się więc, czy nie popełniasz jednego z najczęstszych błędów, które sprawiają, że temperatura w sypialni spada do zera, a on zamiast cię pieścić, włącza mecz, sięga po piwo albo dzwoni do kumpla. 

Zobacz także: Czy to już miłość, czy tylko seks?

zdjęcia: Free

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 kwietnia 2019, 08:46

Zobacz także

Nasze propozycje