Poprzedni artykuł: Znamy już Recenzentkę Września! Następny artykuł: Bańki mydlane, wizyta w zoo... Zobaczcie, jak Kate z dziećmi spędzała...

5 rzeczy, którymi Ty się ciągle przejmujesz, a mężczyzna... nie zwraca na nie uwagi

Kobieta, , tagi: związki, miłość
Kobiety zwracają uwagę na każdy detal. Tymczasem mężczyzna widzi całokształt. Często nie zdaje sobie nawet sprawy z tego, ile pracy musiałaś włożyć w to, jak teraz wyglądasz.

Nie zauważa zatem, że z serdecznego paznokcia odprysnął Ci lakier. Nie będzie widział też tego, że Twoje końcówki są rozdwojone. A już największy problem będą mieli z zaobserwowaniem zmiany koloru włosów z czekoladowego brązu na gorzką czekoladę.

No, chyba że wcześniej byłaś platynową blondynką. Jeśli to umknie jego uwadze, nie mamy dla niego żadnego usprawiedliwienia…

Poza tym, gdyby Twój partner wiedział o wszystkich kompleksach, z jakimi się zmagasz, otworzyłby szeroko oczy ze zdziwienia. Dla niego jesteś piękna nawet wtedy, gdy zapomnisz o wydepilowaniu nóg, kiedy masz pięciocentymetrowy odrost na włosach, ale też w momencie, gdy szykujesz się z nim na randkę i krzywo namalujesz sobie kreski na oku.

W naszej galerii znajdziesz pozostałe „mankamenty”, które Tobie spędzają sen z powiek, a mężczyzna tak naprawdę nie zwraca na nie uwagi.

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 lipca 2019, 00:47

Nasze propozycje