Poprzedni artykuł: Nie zgadniecie, co Małgorzata Rozenek robi... Radosławowi, kiedy ten ś... Następny artykuł: Red Lipstick Monster wydaje nową książkę! Vlogerka zdradza w niej pomy...

5 sposobów na to, żeby seks... nie był nudny! Nie tylko w stałym związku

Kobieta,
Nie czarujmy się. Nawet jeśli w początkowej fazie zakochania uprawiasz seks dziesięć razy na dobę, wszędzie, gdzie popadnie i nie potrafisz przestać myśleć o swoim partnerze, z czasem w łóżku wolisz oglądać seriale, niż oddawać się cielesnym rozkoszom. Jak podnieść temperaturę w stałym związku, żeby, chociaż na chwilę, powrócić do tamtych gorących nocy?

1. Pisz do niego pieprzne, a nawet sprośne wiadomości

Szef cię wkurza, masz dosyć siedzenia za biurkiem, a do wieczora zostało jeszcze dobrych kilka godzin? Zrób sobie przerwę od służbowych maili, wysyłając mu wiadomości o tym, co czeka go, gdy wrócisz do domu. Dla kobiety to umysł jest prawdziwym obiektem pożądania, więc postaraj się, żeby wiadomości twoje i twojego partnera naprawdę dowodziły rozbuchanej wyobraźni. Uwierz nam, że połączenie oficjalnej przestrzeni biura i całkiem nieoficjalnych wiadomości przyprawi cię o szybsze bicie serca. Seksowne wiadomości to najbardziej podniecająca gra wstępna, bo rozkosz zostaje odroczona, a więc smakować będzie o tyle lepiej, gdy wreszcie zedrzecie z siebie ubranie.

2. Zainwestuj w lubrykant

Na początku związku wystarczyło, że on na ciebie spojrzał, żebyś była gotowa do akcji. Teraz potrzebujesz nie tylko bardziej dogłębnej stymulacji, ale także pomocy w postaci lubrykanta, który przyspieszy proces wczuwania się w nastrój. Lubrykantu możesz używać nie tylko do stymulacji okolic intymnych, ale także zmysłowego masażu. A może sprawisz sobie ten jadalny, który z seksu uczyni ucztę także dla zmysłu smaku?

3. Wspomagaj się wibratorem

To nie umniejsza umiejętności twojego partnera, a pozwoli wam jeszcze lepiej poznać wasze ciała. Asortyment jest szeroki, więc każdy wybierze coś dla siebie. Jeśli podczas stosunku potrzebujesz pomocy w stymulacji łechtaczki, kup wibrator skoncentrowany na tej strefie erogennej. Możesz też wybrać wibrator dedykowany punktowi G albo taki dla par.

4. Próbuj nowych rzeczy

Chociaż to, co nowe może budzić strach, działa też niezwykle podniecająco. Z nowymi doświadczeniami pomogą ci się oswoić różnego rodzaju zabawki, bo eksplorując z partnerem to, co nieznane, możecie łatwo obrócić sytuację w żart, jeśli okaże się, że nie czujecie się komfortowo. Jeśli obojgu odpowiada nowa sytuacja, macie szansę przeżyć rozkosz inną niż dotychczas.

5. Baw się seksem

Umów się z nim w restauracji zamiast w domu. Usiądź przy barze. Pozwól mu do siebie podejść, a potem rozmawiajcie, jakbyście dopiero się poznali. Albo przebierz się za pielęgniarkę, policjantkę, striptizerkę – cokolwiek go podnieca. Albo niech on wcieli się w rolę seksownego strażaka. Nie ma nic złego w tym, żeby na chwilę zapomnieć o tym, że widujesz twojego ukochanego w kapciach i wyciągniętych dresach, a on ciebie bez makijażu. Tylko z naprawdę bliską osobą można całkowicie bez lęku oddać się zabawie, dlatego skorzystaj z waszego długiego stażu i spróbuj poznać go na nowo, a seks stanie się ekscytujący jak wtedy, gdy naprawdę zobaczyłaś go po raz pierwszy.

zdjęcia: Fotolia

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 lutego 2019, 06:34

Zobacz także

Nasze propozycje