Poprzedni artykuł: Anna Lewandowska pierwszy raz opowiedziała o ciąży! Skomentowała też p... Następny artykuł: Dzięki niej kobiety po chemioterapii nie wstydzą się chodzić bez peruk...

5 sygnałów, po których poznasz, że on jest zadowolony z seksu

Kobieta, , tagi: związki, seks
Kochacie się regularnie, ale nie jesteś pewna, czy on jest w pełni usatysfakcjonowany? Zastanawiasz się, czy wciąż wzbudzasz w nim pożądanie? Boisz się, że rutyna w łóżku to pierwszy krok do katastrofy? Nie zadręczaj się dłużej – mężczyźni na każdym kroku wysyłają sygnały, które wskazują na to, czy kochają się z tobą... kochać. Musisz je tylko rozszyfrować!

Jeśli nie jesteś pewna, że temperatura waszego związku wciąż jest wrząca, sprawdź, jak twój mężczyzna odnosi się do ciebie nie tylko w łóżku, ale przede wszystkim poza nim. Okazuje ci czułość przy przyjaciołach? Zaraz po pracy biegnie do domu, bo się za tobą stęsknił? Bez przerwy cię komplementuje? To niechybne oznaki jego niesłabnącej pasji.

Sprawdź, na co warto zwrócić uwagę. Obserwuj swojego mężczyznę uważnie, a wcześniej niż on sam dowiesz się, że wasza miłość usycha, a wtedy będziesz mogła znów podsycić namiętność. 

Zobacz także: 5 rzeczy, które odbierają mu ochotę na seks

Foto: iStock

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 marca 2019, 07:58

Zobacz także

Nasze propozycje