Poprzedni artykuł: Świętuj Dzień Kobiet z marką E.Wedel! Ogłaszamy bardzo słodki KONKURS... Następny artykuł: Dorota Wellman odchodzi z "Dzień Dobry TVN"?

5 sygnałów, po których poznasz, że naprawdę mu się podobasz

Kobieta, , tagi: mężczyzna, związek
Słucha cię uważnie, nawet jeśli narzekasz na szefa? Patrzy z miłością, gdy malujesz się przed lustrem? Zaprasza na kolację, imprezy z przyjaciółmi i weekendowe wypady? To nieomylne sygnały, że naprawdę mu na tobie zależy. Sprawdź, czy dobrze interpretujesz jego zachowania.

Spotykacie się od kilku tygodni albo miesięcy, jeszcze nie padło wyznanie: „kocham cię”, ale czujesz, że związek zmierza w dobrym (czytaj: przyszłościowym) kierunku?

Jeśli chcesz mieć pewność, że warto inwestować uczucia w mężczyznę, który ci się podoba, sprawdź, czy on aby na pewno czuje to samo. Jeśli wysyła ci przeciągłe spojrzenia, wciąż chce cię przytulać i nie może nacieszyć się najbanalniejszą nawet rozmową, to niezbite dowody na to, że chce zaangażować się w tę relację.

Zobacz, na jakiej podstawie możesz sprawdzić stan jego uczuć. Zwłaszcza, jeśli zgrywa twardziela. Te sygnały zdradzą ci, że w środku jest czuły, kochający i wrażliwy.

Przeczytaj: Mężczyźni o tym marzą w łóżku! 

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 marca 2019, 08:00

Zobacz także

Nasze propozycje