Poprzedni artykuł: Takiego wina jeszcze nie było! Następny artykuł: Takiego sposobu na bóle menstruacyjne jeszcze było... Chcemy to wyprób...

5 sygnałów, że on Cię zdradza

Kobieta, , tagi: seks facet
Nocne smsy od „nowej koleżanki z pracy”? Brak ochoty na seks? Rozładowany telefon, gdy tylko wychodzi z domu? Masz przeczucie, że on spotyka się z inną? Sprawdź, które z jego zachowań mogą świadczyć o zdradzie.

Lubimy widzieć w ludziach (a więc także w naszych mężczyznach) tylko te najlepsze cechy. Dlatego często ignorujemy znaki ostrzegawcze, tłumaczymy jego dziwne zachowania chorobą, stresem albo zmęczeniem i ufamy mu nadmiernie, wierząc, że nasza lojalność sprawi, że on też będzie wierny.

Chociaż nie twierdzimy, że nie ma monogamicznych mężczyzn, wielu z nich poprawia sobie samopoczucie, flirtując z innymi kobietami, nawet jeśli są w zaangażowanym związku. Nie każdy flirt przerodzi się w romans, a nie każdy romans w nowy związek.

Ale lepiej trzymaj rękę na pulsie i nie daj się zwieść jego kłamstewkom. Telefon się wyładował? Kup sobie powerbanka. Koleżanka z pracy ma problemy? Porozmawiaj z nią w czasie lunchu. Twoja znajoma widziała go na Tinderze? Ewidentnie szuka przygody.

Jeśli twój facet nie chce się zaangażować na sto procent, daj sobie spokój z tym związkiem.

Sprawdź, czy on nie popełnia jednego z grzeszków z naszej listy.

Zobacz także: 7 błędów na pierwszej randce 

Polecany film

Not found

Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 marca 2019, 16:22

Zobacz także

Nasze propozycje