Poprzedni artykuł: Paznokcie niczym szkła okularów przeciwsłonecznych? Zapowiada się kole... Następny artykuł: Na Facebooku Anny Lewandowskiej gorąca dyskusja na temat... ciąży! Tre...

5 tajemniczych miejsc rozkoszy

Kobieta,
Chcesz urozmaicić wasze łóżkowe igraszki? Przekonaj partnera, że łechtaczka nie jest jedyną strefą erogenną, której stymulacja wywołuje rozkosz... A potem odwdzięcz mu się, odkrywając jego najwrażliwsze miejsca.
Jak urozmaicić seks?/fot. Fotolia

Chociaż najłatwiej doprowadzić kobietę do orgazmu, stymulując jej łechtaczkę, najlepiej na przemian z sutkami, to nie jedyne miejsca na ciele, których dotykanie wywołuje rozkosz. Gdzie jeszcze pokierować dłonie i usta partnera?

1. Miejsce, w którym pośladki łączą się z udami

Seksowne zagłębienie, które pokazujesz, nosząc ultrakrótkie szorty jest wyjątkowo dobrze unerwione, więc delikatne głaskanie, lekkie podszczypywanie, a nawet intensywny masaż rozgrzewają kobietę do momentu, gdy będzie gotowe na mocniejsze doznania.

2. Delikatna skóra pod biustem

To jedno z najdelikatniejszych, a więc najbardziej wrażliwych na dotyk, miejsc na twoim ciele. Twój partner, zanim porządnie zajmie się twoimi piersiami, może kolistymi ruchami masować albo całować skórę pod biustem.

3. Tyły kolan

W serialu „Ally McBeal” mężczyźni głaskali kobiety pod kolankiem, wywołując ich żywiołowe reakcje. Choć w rzeczywistości w taki sposób orgazmu nie osiągniesz, masaż kostką lodu, piórkiem, a nawet wibratorem może być całkiem przyjemny.

4. Łokcie

Podobnie jak tyły kolan, łokcie od spodu mają delikatną skórę, podatną na gilgotki. Ale zanim zaczniesz się śmiać, gdy on muśnie cię w tym miejscu, poczujesz przyjemne mrowienie.

5. Szyja

A zwłaszcza jej tył, zaraz pod linią włosów, jest wrażliwy na wszelkiej maści masaże. Pozwól partnerowi zacząć od chuchania, cmokania i pocierania, a od szyi rozkoszny dreszcz przejdzie aż na sam dół pleców. 

zdjęcia: Fotolia

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 marca 2019, 20:29

Zobacz także

Nasze propozycje