Poprzedni artykuł: Seksowni francuscy strażacy w charytatywnym kalendarzu Następny artykuł: "Będą nazywać mnie ku**ą" - czyli najmocniejsza kampania społeczna w o...

Prezenty dla fanki gadżetów – 6 pomysłów

Kobieta, , tagi: prezenty, samsung
Udany prezent to taki, który wywołuje uśmiech radości na twarzy obdarowanej osoby. Zobacz 6 przedmiotów, które zachwycą każdą fankę przydatnych gadżetów!

1. Nowoczesny smartfon – np. elegancki Samsung Galaxy S 6 – podbije serce każdej kobiety, która ceni sobie funkcjonalność i nowoczesny design.

2. Selfie stick – coś dla fanek Instagrama, które z tym sprytnym urządzeniem będą mogły odkryć zupełnie nowy wymiar selfie :)

3. Rozdzielacz do słuchawek– dzięki niemu wspólne oglądanie filmów w podróży i dzielenie się ulubioną muzyką staną się proste, jak nigdy dotąd.

4. Zabawny pendrive - pozwoli przechować ważne pliki, które w razie potrzeby będą dosłownie  pod ręką. I do tego tak uroczo wygląda!

5. Powerbank –niezastąpiony w kryzysowych sytuacjach, gdy nie mamy dostępu do gniazdka a nasz telefon woła o pomoc. Polecamy kobiecą wersję w formie miłego kociaka :)

6. Podkładka pod laptop – takie udogodnienie przypadnie do gustu każdej kobiecie, która lubi surfować po internecie nie wstając z kanapy.

Poznaj kobiece oblicze nowych technologii na platformie Pięknie Proste, która już od roku pokazuje fascynujący świat nowinek technicznych. Każda z Ambasadorek w cyklu autorskich wpisów odkrywa niezliczone funkcje i możliwości mobilnych urządzeń Samsung oraz dzieli się listą przydatnych aplikacji i gustownych akcesoriów. Nową ambasadorką projektu jest Różena Opalińska - dyrektor kreatywna i stylistka mody.

materiał powstał we współpracy z firmą Samsung

zdjęcia: Fotolia, materiały PR

Zobacz także

Nasze propozycje