Poprzedni artykuł: Prezenty na Dzień Matki. Sugestie z forum Wizaz.pl Następny artykuł: Domowe przygotowania do ślubu: kalendarz ślubny panny młodej

6 znaków, że mężczyzna cię zdradza

Mawia się, że mężczyźni to z natury poligamiści, żadna z nas jednak nie lubi, kiedy pojawia się „ta trzecia”. Chociaż zaufanie to podstawa i nikt nie lubi, kiedy zarzuca mu się jego brak, czasem trudno inaczej. Sprawdźcie, czy zachowanie waszego partnera powinno budzić podejrzenia.

Po czym rozpoznać, że facet cię zdradza? Jeśli mężczyzna zachowuje się inaczej niż dotychczas, zaczynasz się niepokoić. Pamiętaj jednak, że błędem byłoby traktować każdego odstępstwa od reguły jako ostrzeżenie. Jeśli jednak zauważasz co najmniej kilka niepokojących znaków, czas na poważną rozmowę.

Dorośli ludzie mogą dojść do kompromisu i porozumienia tylko w efekcie rozmowy, strzelanie fochami i rzucanie podejrzeń bez pokrycia raczej na niewiele się zdadzą.

Obawiasz się, że w waszym życiu pojawiła się druga kobieta? Oto sześć sygnałów, które mogą oznaczać, że facet nie jest ci wierny.

Zaczął bardziej dbać o swój wygląd

Jeżeli dotychczas twój partner niespecjalnie przejmował się swoim wyglądem, a obecnie ma inny styl, nową fryzurę i dba o sylwetkę, możesz mieć powody do zaniepokojenia. Niewykluczone, że usiłuje zaimponować nowej kobiecie lub po prostu zmienia się pod jej dyktando.

Coraz później wraca

Chciałabyś spędzić z nim romantyczny wieczór, a on po raz kolejny obwieścił, że musi zostać dłużej w pracy. Ma coraz mniej czasu dla ciebie, a na pytanie o weekend we dwoje odpowiada, że jest zajęty. Z czasem staje się coraz bardziej nieosiągalny, ma wyłączony telefon, wyjeżdża na kilkudniowe konferencje. To może świadczyć o tym, że niestety ma kogoś na boku.

Zobacz także:  Czym poprawić sobie humor? Propozycje forumowiczek wizaz.pl

Odbiera telefon w osobnym pomieszczeniu

Jeżeli mężczyzna cię zdradza, najprawdopodobniej nie chce, byś miała dostęp do jego telefonu komórkowego. Zabiera więc go ze sobą nawet idąc do toalety. Jeżeli chce odebrać telefon lub do kogoś zadzwoni, wychodzi na balkon albo do osobnego pomieszczenia. Kiedy tylko do niego podchodzisz, stara się z kolei rozmowę zakończyć.

Stracił zainteresowanie seksem

Jeśli facetowi spadło libido, być może jest po prostu zestresowany. Istnieje jednak ryzyko, że jego mniejsze zainteresowanie seksem to pokłosie jego niewierności. Jeśli ma inną kobietę, może wykręcać się od seksu z tobą. Całkiem możliwe, jakkolwiek to zabrzmi, że jego potrzeby zaspokaja inna kobieta.

Zobacz także:  Kiedy warto posłuchać rady chłopaka, który mówi ci, że powinnaś coś zmienić w swoim wyglądzie?

Zrobił się spięty i kłótliwy

Mężczyzna jest wobec ciebie mniej uczuciowy, a wręcz zrobił się kłótliwy i spięty. Życie w kłamstwie i być może z wyrzutami sumienia robi swoje. Facet robi się nerwowy, a na każde zadane przez ciebie pytanie o czas spędzany poza domem odpowiada z oburzeniem, zarzucając ci, że mu nie ufasz.

Znajdujesz damskie rzeczy, które nie są twoją własnością

To chyba najwyraźniejszy sygnał, że coś jest nie tak. Jeśli w jego samochodzie bądź – gdy nie mieszkacie razem – w mieszkaniu znajdujesz damskie rzeczy, które nie są twoją własnością, nie miej złudzeń. Nie jesteś jedyną kobietą w twoim życiu i nie mamy tu na myśli jego matki ani siostry.

Zobacz także:  10 rzeczy w urodzie, które odstraszają facetów

zdjęcia: Fotolia

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 lutego 2019, 18:53

Zobacz także

Nasze propozycje