Poprzedni artykuł: Tego jeszcze nie było - Muzułmanka w hidżabie w... "Playboyu"! Dobry p... Następny artykuł: Idź jutro na Narodowy! Kobiety będą bić rekord Guinnessa w... samobada...

7 rzeczy, o których mężczyźni naprawdę marzą w łóżku! A nie chcą się do tego przyznać...

Kobieta,
Chcesz sprawić ukochanemu przyjemność na Dzień Chłopaka? Sprawdź, co naprawdę marzy mu się w łóżku.

Nawet pewni siebie mężczyźni nie zawsze potrafią szczerze rozmawiać o uczuciach. A nawet jeśli chętnie zwierzają się kolegom ze szczegółów pożycia, brakuje im śmiałości, żeby o swoich fantazjach opowiedzieć ukochanej kobiecie. Dzień Chłopaka to świetna okazja na pokazanie mu, że czytasz w jego (nie zawsze czystych...) myślach. O czym marzą mężczyźni?

1. Weź sprawy w swoje ręce

Chociaż „ręczna robota” kojarzy się z czasami, gdy nie byłaś jeszcze gotowa na to, żeby pozwolić mu na więcej, uwierz nam, że mężczyznom taka stymulacja sprawia przyjemność nie tylko „zamiast”, ale także jako danie główne. Dotyk dłoni jest podniecający nie tylko w strefach erogennych. Gdy chcesz, żeby on poczuł, że jesteście naprawdę blisko, pogłaszcz go po głowie, złap za biceps albo pogładź po plecach.

2. Nie czekaj – działaj

Mężczyźni mają dosyć tego, że zawsze inicjatywa leży po ich stronie. Dla wielu naszych kumpli nie ma nic bardziej podniecającego niż kobieta, która prosi (a nawet żąda!) o seks. Wtedy to ona jest reżyserem tego zbliżenia, a mężczyzna z radością jej się poddaje.

3. Poczuj się jak gwiazda filmowa

Ale z tych filmów dla dorosłych. Możemy się na to złościć, ale niewiele poradzimy na to, że pokolenie dzisiejszych trzydziestolatków edukację seksualną przeszło, oglądając filmy porno. Może w ramach eksperymentu zobaczcie jego ulubione „dzieło” razem? A może zrób sobie samotny seans w ramach dokształcania, a potem zafunduj mu gorącą niespodziankę?

4. Pokaż, że kochasz siebie (i jego!)

Chociaż mężczyźni często deklarują, że nudzi ich gra wstępna, tak naprawdę lubią, gdy napięcie rośnie tak długo, aż sięga zenitu. Pokaż mu, jak sama sprawiasz sobie przyjemność, a będzie bliski eksplozji.

5. Poprowadź go do przyjemności

Chłopcom wpaja się od najmłodszych lat, że to oni są zdobywcami, a więc liczy się przede wszystkim ich przyjemność. Ale bliscy nam mężczyźni zapytani, co sprawia im największą rozkosz, zgodnie odpowiadają, że doprowadzanie kobiety do orgazmu to największa podnieta.

6. Usta milczą, dusza śpiewa

W czym jeszcze są zgodni nasi ulubieni mężczyźni? Że bez seksu oralnego nie ma seksu. Martwisz się, że nie jesteś mistrzynią fellatio? Od czego są liczne internetowe tutoriale? Dokształcając się, udowodnisz mu, że traktujesz wasz seks (a więc i związek!) poważnie.

7. Zapytaj go, czego pragnie

Tak po prostu, jakbyś pytała o ulubione danie w restauracji. Może okaże się, że jego fantazja pokrywa się z twoją? A może spróbujesz czegoś nowego, co sprawi ci niebywałą przyjemność? My polecamy pozycję od tyłu (leżysz na brzuchu, unosząc biodra wysoko ku górze, a on stoi z tyłu), dzięki której łatwiejsze będzie odnalezienie punktu G. Podwójny sukces!

zdjęcia: Fotolia

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 lutego 2019, 22:10

Zobacz także

Nasze propozycje