Poprzedni artykuł: Małgorzata Rozenek w niewinnej bieli świętuje finał „Projektu Lady” Następny artykuł: Ewa Minge kontrowersyjnie skomentowała ślub Szulim i Staraka

7 najlepiej ubranych gwiazd rozdania nagród MTV Video Music Awards

Beyoncé przyszła z córeczką Blue Ivy, Kim i Kanye postawili na kontrast bieli i czerni, a Britney Spears jeszcze nigdy nie wyglądała tak stylowo. Zobacz zdjęcia z czerwonego dywanu rozdania nagród MTV Video Music Awards!

Rozdanie nagród MTV Video Music Awards to dla gwiazd świetny pretekst, żeby ubrać się ekstrawagancko, seksownie, a nawet szokująco. Tym razem obyło się bez sensacji, zobaczyliśmy za to konsekwentne stylizacje największych gwiazd show-biznesu. Kim Kardashian-West włożyła małą czarną, która zadawała kłam przeświadczeniu, że taką kreację można uznać za skromną. W rankingu najlepiej ubranych gwiazd imprezy po piętach Kim depcze Beyoncé w pierzastej kreacji Francesco Scognamiglio. Za to w kategorii: najseksowniejsza mała czarna Kardashianka ma godną konkurentkę w Britney Spears, która wybrała asymetryczną sukienkę od Juliena Macdonalda. Tak pięknie nie wyglądała chyba od czasów debiutanckiej płyty. 

W galerii zobaczcie najlepsze stylizacje imprezy i zdecydujcie, którą z kreacji włożyłybyście na imprezę z okazji zakończenia lata.

zdjęcia: ONS

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 marca 2019, 16:04

Zobacz także

Nasze propozycje