Poprzedni artykuł: Już jest! Pierwszy teaser „Ciemniejszej strony Greya” WIDEO Następny artykuł: Doda skomentowała ślub Rozenek i Majdana! Będziecie zaskoczeni, co nap...

9 nowości zapachowych, w których zakochasz się jesienią!

Piżmo, drzewo sandałowe, róża... Te trzy składniki dominują w kompozycjach zapachowych na nowy sezon. Ale to nie wszystko - nas zelektryzowały także nowe odsłony "starych" perfum. A który wy wybierzecie dla siebie?

Tak, tak... U nas w redakcji za oknem nadal piękna pogoda, ale już czas, by zdecydować się na zapach bardziej "ciężki". Bo jak wiadomo aura u nas nigdy nie jest pewna (pamiętacie słynne - "Sorry, taki mamy klimat" ;) i dobrze mieć już na półce wariant "na zimniejsze dni". Dlaczego? Bo wtedy sięgamy po cięższe zapachy, które przyjemnie nas otulają swoją wonią. 

Bywa że wracamy do starych, sprawdzony woni, ale często myślimy też nad czymś nowym. Na rynek właśnie trafiło wiele nowości, m.in. długo oczekiwany zapach stworzony we współpracy Avon i Kenzo Takada. Kobiety doceniły już również nowy zapach od Calvina Kleina, Euphoria Deep. 

Zobaczcie przygotowane przez nas zestawienie nowości zapachowych. 

Polecamy również:  Perfumy, które czarują nie tylko zapachem, ale również flakonem

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 lutego 2019, 04:01

Zobacz także

Nasze propozycje