Poprzedni artykuł: Książę Karol zakażony koronawirusem. Czuje się dobrze Następny artykuł: Nagrody KWC 2020 przyznane - poznajcie zwycięzców

Agata ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” się zakochała! Pokazała nowego partnera

Agata ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” ma za sobą trudny czas, jednak po rozwodzie z „telewizyjnym” mężem los się do niej uśmiechnął i wreszcie się zakochała. Zobaczcie, jak wygląda jej nowy ukochany. Pasują do siebie?

TVN-owskie show „Ślub od pierwszego wejrzenia” wzbudza wiele skrajnych emocji nie tylko w jego uczestnikach, mentorach, ale też widzach stacji. Na antenie możemy śledzić, jak dwoje zupełnie obcych sobie ludzi staje na ślubnym kobiercu, by związać się z kimś, kto według nauki na podstawie psychologicznych i antropologicznych testów jest ich idealną drugą połówką. Niestety, choć budzący kontrowersje eksperyment sprawdził się u niektórych par (Anita i Adrian wzięli ślub kościelny i spodziewają się już drugiego dziecka, a Paulina i Krzysztof już niebawem przywitają na świecie swojego pierworodnego potomka), o tyle dla Agaty Ząbczyk okazał się wielkim rozczarowaniem.

Po trudnych chwilach spędzonych u boku „telewizyjnego” męża oraz rozwodzie, los się jednak do niej uśmiechnął i Agata wreszcie się zakochała.

Agata z „ŚOPW” ma nowego partnera

Agata Ząbczyk od początku programu nie kryła, że Maciej, do którego dopasowali ją eksperci ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” nie jest jej bratnią duszą. Pomimo licznych prób partnerzy nie potrafili znaleźć wspólnego języka, a ich zaaranżowane małżeństwo szybko zakończyło się rozwodem. Od tamtej pory minęło już sporo czasu, a Agata wreszcie odżyła.

Niedługo po rozwodzie Agata opublikowała w swoich mediach społecznościowych wymowne zdjęcie pierścionka zaręczynowego, stanowczo odmawiając komentarzy na temat nowego ukochanego… aż do teraz. Gwiazda TVN postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i na swoim instagramowym koncie podzielić się zdjęciem w towarzystwie tajemniczego przystojniaka.

Zdjęcie perfekcyjnie nieidealne. Jednak tacy jesteśmy. Jesteśmy sobą – napisała na Instagramie Agata Ząbczyk.

Jak dotąd celebrytka nie skomentowała, kim jest tajemniczy mężczyzna ze zdjęcia, jednak jej fani od razu zauważyli, że łączy ją z przystojniakiem naprawdę silna więź.

Chyba pierwszy raz widzę, jak się tak uśmiechasz – pisze jedna z fanek.

Piękna para, będzie biała suknia coś czuję – dodaje inna.

Super razem wyglądacie – komentuje kolejna.

Piękna z Was para! Gratuluję – wtóruje następna.

Na komentarze zachwyconych fanów Agata odpowiedziała krótko i zwięźle.

Nie wybiegajmy aż tak w przyszłość – odpisała fanom Agata.

Cóż pozostaje nam więc czekać na rozwój sytuacji i oficjalne stanowisko gwiazdy TVN. Wy też myślicie, że Agata i tajemniczy mężczyzna tworzą piękną parę?

Zdjęcie: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

1 kwietnia 2020, 22:25

Nasze propozycje