Poprzedni artykuł: Pierwszy butik Diora w Polsce? Tak, tak, tak :) Jeszcze w tym roku! Następny artykuł: 10 zachowań, które powinny cię zaniepokoić w twoim związku

Dieta czy anoreksja? Agnieszka Chylińska w szczerym wywiadzie tłumaczy, dlaczego tak bardzo schudła

Od kilku tygodni temat wagi Agnieszki Chylińskiej budzi ogromne emocje. I wokalistka w końcu postanowiła przerwać lawinę spekulacji. Jak wytłumaczyła swoją metamorfozę?

Piosenkarka od jakiegoś czasu mocno się zmienia. Eksperymentuje ze stylem, fryzurą, a także zaczęła wyraźnie tracić na wadze. To zainteresowało i media i fanów wokalistki - zaczęto spekulować, czy Agnieszka nie ma przypadkiem anoreksji. Ale do tej pory gwiazda nie chciała rozmawiać o swoim wyglądzie. Dopiero w programie Magdy Mołek "W roli głównej",  szczerze odpowiedziała, dlaczego jest taka szczupła.

Ja się sama odchudzam. Mam ogromną samodyscyplinę i wymyśliłam sobie, że będę tak wyglądała. Dokładnie tak. Ja generalnie jestem taka, że muszę sobie wyżyłować coś na maksa, wtedy czuję, że żyje. Też jest super, osiągasz coś, trzymasz to za mordę i mówisz sobie "zobacz jaka jestem mocarna, zobacz, jak ja mogę" - opowiadała na antenie TVN Style.

Ale gospodyni programu postanowiła dowiedzieć się czegoś więcej, czy np. artystka chodzi na siłownię, czy ma osobistego trenera.

Jeszcze się nie urodził taki, który mógłby mi powiedzieć, że ja mam coś robić. "Weź tam ćwicz" nie rozśmieszaj mnie - żartowała Agnieszka Chylińska.

Zobaczcie także:  Julia Starak przeszła niesamowitą metamorfozę. Poznajecie ją?

Foto: Screen z Facebooka

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 lutego 2020, 10:04

Nasze propozycje