Poprzedni artykuł: Siostra Julii Wieniawy też będzie sławna? Dostała rolę w nowym serialu... Następny artykuł: Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała niepublikowane zdjęcia z wesela. "B...

Luksusowy miesiąc miodowy Agnieszkiej Kaczorowskiej. Zobaczcie zdjęcia gwiazdy z tropików

Agnieszka Kaczorowska zaraz po romantycznym ślubie w pięknej Toskanii wyruszyła w podróż poślubną. Tancerka i jej świeżo poślubiony mąż odpoczywają w prawdziwie rajskiej scenerii.

Można się było spodziewać, że podróż poślubna Agnieszki Kaczorowskiej i jej męża będzie jak marzenie. Po bardzo stylowym i niezwykle romantycznym ślubie w Toskanii, młodzi małżonkowie wyruszyli na Seszele. Na rajskiej wyspie Mahé świeżo polubiona para spędza czas popijając drinki i spacerując po pięknych plażach. I kiedy my powoli przyzwyczajamy się do jesieni, oni wciąż cieszą się gorącym latem.

Fot.: Instagram

Fot.: Instagram

Zobacz także: Gwiazdy serialu "Na Wspólnej" stanęły na ślubnym kobiercu!

Agnieszka Kaczorowska w podróży poślubnej

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela zaręczyli się w kwietniu tego roku po zaledwie trzech miesiącach randkowania. Pięć miesięcy później pobrali się podczas cywilnej uroczystości i w gronie najbliższej rodziny i znajomych. Zaraz po toskańskim ślubie Pelaki - jak pieszczotliwie siebie i męża nazywa Agnieszka - wyruszyli na Seszele. W Baie Lazare cieszą się turkusowymi wodami Oceanu Indyjskiego i 30-stopniowym upałem.

Zobacz także: Odkryj kolekcję MylaQ x ATOMÓWKI i dodaj atomowej mocy swoim paznokciom!

Zdjęcia: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

15 lutego 2019, 22:07

Zobacz także

Nasze propozycje